Zadejte hledaný výraz...

PL/SQL + Python Developer

Kategorie
Místo
Úvazek
Seniorita
Hledáme PL/SQL a Python Developera, který se připojí do týmu našeho klienta v oblasti bankovnictví. Tato role je klíčová pro řízení finančních aktiv a pasiv banky, zajištění likvidity, minimalizaci rizik a optimalizaci finančních výsledků.
Náplň práce:
  • Vývoj a údržba aplikací v Pythonu a PL/SQL.
  • Implementace a optimalizace investičních strategií.
  • Správa databází a zajištění jejich výkonnosti.
  • Analýza a řízení rizik (úrokové, měnové, kreditní, tržní).
  • Automatizace procesů a tvorba reportů.
  • Spolupráce s týmem Treasury na zajištění finanční stability a efektivního řízení banky.
Požadavky:
  • Pokročilá znalost Pythonu a PL/SQL.
  • Zkušenost s vývojem a správou databází.
  • Schopnost analyzovat finanční data a implementovat investiční strategie.
  • Znalost principů řízení likvidity a finančních rizik.
  • Výborné analytické a problémové schopnosti.
  • Schopnost pracovat v dynamickém a rychle se měnícím prostředí.
  • Chuť potkávat se denně s týmem.
Zaujali jsme tě? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně, a ozvi se nám. Těšíme se!