Zadejte hledaný výraz...

PHP Developer | Účetní systémy

Kategorie
Místo
Plat
60 000 Kč - 90 000 Kč
Baví Vás backend? Je Vaší doménou PHP? Pak jste na správném místě! Právě hledáme posily do backend týmu na vývoj našeho unikátního provozně-účetního systému. Můžete počítat s malým kolektivem, který tvoří parta nadšenců a parádní atmosféra. Samozřejmostí je i prostor pro Váš další rozvoj a zkoušení nových technologií.
Náplň práce
  •  Vývoj backendu našeho provozně-účetního systému
  •  Aktivní spolupráce s našimi analytiky, testery a frontend týmem
  •  Vanilla PHP a SQL databáze
  •  Možnost podílet se na celém vývojovém cyklu
Požadavky
  •  Máte prokazatelnou komerční praxi s backend vývojem
  •  Skvěle si rozumíte s PHP
  •  Bonusem je zkušenost s MariaDB
  •  Výhodou (ne podmínkou) je VŠ v oboru IT
Nabízíme
  •  Opravdu pružnou pracovní dobu a možnost pravidelné práce z domova
  •  Možnost spolupráce na pracovní poměr nebo IČO
  •  Sick Days, dotovanou MultiSport kartu a společné snídaně
  •  Stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce)
  •  Externí i interní školení a kurzy (odborné i jazykové)
  •  Služební notebook, telefon a spousta dalších vychytávek
  •  Pokud jsme Vás zaujali, dejte nám vědět! Rádi s Vámi probereme další detaily.