Zadejte hledaný výraz...

Ovládáte SQL? Pak hledáme právě Vás!

Kategorie
Místo
Plat
55 000 Kč - 70 000 Kč
Vyrábíme špičkový informační systém jak pro české, tak zahraniční společnosti a nyní hledáme programátora, který si rozumí s SQL. Pokud umíš SQL a hledáš novou výzvu, rozhodně čti dál!
Náplň práce
  • Budeš pracovat především na databázové vrstvě našeho SW MSSQL
  •  Na denní bázi Tě čeká v prostředí MSSQL Microsoft systému a technologie
  •  Pokud by ses chtěl posunul do SW vývoje nebo směrem ke konzultační činnosti, budeme jenom rádi
Požadavky
  •  Umíš SQL včetně složitějších dotazů
  •  V prostředí Microsoft databází jsi jako doma
  •  Jsi komunikativní a spolupráce s ostatními Ti nedělá problém
  •  Oceníme, pokud máš zkušenosti do backend vývoje anebo IT konzultanta
Nabízíme
  •  Zajímavé finanční ohodnocení, kde jsou mimo jiné roční bonusy
  • Podpoříme Vás ve vzdělávání, získávání zkušeností a zvyšování kvalifikace
  •  Multisportka, kde se můžete zrelaxovat a odpočinout
  •  Možnost HO a flexibilní pracovní doba
  •  Přátelský kolektiv, teambuildové akce a mnoho dalšího