Zadejte hledaný výraz...

Medior / Senior .NET Developer

Kategorie
Místo
Úvazek
Seniorita
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Spoločnosť ACEQES hľadá niekoľko skúsených Medior a Senior .NET developerov, na spoluprácu pri vývoji zaujímavých projektov, v oblasti fintech a automotive.
Požadované znalosti a skúsenosti:
- viacročné skúsenosti s vývojom projektov nad platformou .NET  (senior 7+ rokov, medior aspoň 3 - 4 roky)
- senior: skúsenosti s AWS, Azure, alebo iným cloud providerom
- medior: skúsenosti s microservices
- .NET Core
- REST API
- SQL / NoSQL databázy - napr. PostgreSQL, DynamoDB, Influx
- unit a integračné testovanie
- Git, CI/CD, DevOps
Vyžadujú sa:
- ideálne aspoň 3-4 roky (medior) alebo aspoň 6-7 rokov (senior) komerčnej praxe na projektoch s .NET a príslušnými technológiami
- otvorená komunikácia, 100%- ná zodpovednosť, spoľahlivosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
- spolupráca na zaujímavých projektoch
- IČO alebo iná forma spolupráce
- hradené vzdelávanie / kurzy (podľa projektu, aj podľa vlastného výberu)
- flexibilné pracovné podmienky, pohyblivá pracovná doba
- technologický a kariérny rast
- v prípade záujmu možnosť presunov na pozíciách v rámci projektu alebo na iný projekt
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CVčka / portfólio na hr@aceqes.com spolu s nasledujúcimi informáciami:
1. Vaša časová dostupnosť / možný termín nástupu
2. preferovaný spôsob spolupráce (IČO / dohoda / iné)
3. Vaše očakávané mzdy alebo hodinové sadzby
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Informačné technológie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
.NET - Pokročilý
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Všeobecné požiadavky (must have):
- pracovné / projektové skúsenosti s vývojom projektov na platforme .NET a vyššie vymenovanými technológiami
- skúsenosti s prácou v tíme
- 100%-ná spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa
Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.
Počet zamestnancov
5-9 zamestnancov