Zadejte hledaný výraz...

Jsi zkušený analytik a chceš zkusit opravdu zajímavý projekt?

Kategorie
Úvazek
Seniorita
Plat
145 000 Kč - 155 000 Kč
Pojď nám pomoci s analýzou kompletně nového řešení pro velkou logistickou firmu! Baví tě mít okolo sebe partu skvělých, chytrých lidí a společně s nimi vytvářet něco užitečného? Jestli ano, tak se těším na tvoji odpověď!
Popis pozice

Pracujeme na transformaci velké logistické společnosti s kompletním change managementem, přerodem z klasického řízení do agilního a zěmny z monoltické architektury do microservisní. V rámci tohoto projektu vyvíjíme kompletní core systém této společnosti sloužící k objednávání, plánování a řízení dopravy kontejnerů z přístavu až po poslední míly.

A hledáme člověka který bude schopen fungovat jako proxy product owner. To znamená, že budeš pravá ruka product ownera a spojka mezi ním a vývojovým týmem.

Co budeš dělat:

  • analyzovat, tvořit a dekomponovat požadavky v Jire
  • prioritizovat požadavky
  • spolupracovat na návrhu řešení s product ownerem, architekty a vývojáři

Co určitě budeš potřebovat:

  • UML, diagramy atd.
  • velmi dobré analytické a strukturované myšlení
  • dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • umět řešit problémy a navrhovat jejich řešení
  • rychle se orientovat v komplexní problematice
  • no a kdybys náhodou měl i povědomí o mikroservisní architektuře nebo data/event modelingu, bylo by to skvělé!

Na projektu používáme moderní technologie a přístupy (mikroservisní architektura, domein- driven design, event modeling, Angular, .NET, Kubernetes, Agile), takže je to i velká příležitost se něco naučit!

Model práce je 2 dny onsite a 3 dny homeoffice a alokace je nadlouho, takže i stabilní práce.

Na projektu jsme opravdu fajn tým lidí, panuje u nás přátelská atmosféra a u práce nebo i po ní se dokážeme bavit.

Pojď si o tom popovídat, myslím, že to určitě stojí za to!