Zadejte hledaný výraz...

Java developer | Praha – 2 dny onsite, 3 dny offsite

Kategorie
Seniorita
Plat
173 600 Kč
Přidejte se k nám jako Java developer

Hledáme zkušeného vývojáře CRM aplikací, který se stane součástí našeho inovativního týmu v společnosti s dlouholetou tradicí na českém telekomunikačním trhu. Budete hrát klíčovou roli v rozvoji a podpoře naší aplikace a našich přizpůsobených řešení zaměřených na zlepšování interakce se zákazníkem a zvyšování efektivity prostřednictvím elektronických kanálů.

Co vás čeká?

  • Rozvíjet a podporovat klíčovou CRM aplikaci
  • Práce s datovými modely
  • Implementace aplikační logiky a jUnit testů
  • Design a implementace rozhraní (REST, SOAP, JMS)
  • Spolupráce s analytiky, testery a vývojáři

Požadavky

  • Znalost Java 8/17, Spring/Spring boot, Hibernate
  • Zkušenosti s databázemi Oracle/PostgreSQL
  • Znalost REST, Swagger, SOAP/WSDL je výhodou
  • Orientace v Kubernetes a UML
  • Technická znalost anglického jazyka
  • Výhodou je i Hazelcast, Mapstruct, Mockito nebo Azure portal