Zadejte hledaný výraz...

IT TECHNIK – SÍŤOVÝ SPECIALISTA

Místo
Úvazek
Plat
40 000 Kč
Jaká bude vaše náplň práce?
  • návrh, realizace a správa počítačových sítí
  • vytváření a správa konfigurací aktivních prvků sítě (přepínače, routery, firewally) – primárně na platformách výrobců Cisco Systems a Palo Alto
  • řešení servisních požadavků, troubleshooting
  • komunikace se zákazníky na technické úrovni

Co od vás očekáváme?

  • chuť a ochotu se vzdělávat, certifikace CCNA je výhodou
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • schopnost prezentovat technická řešení a své znalosti
  • časovou flexibilitu
  • občasnou práci mimo firmu při realizaci zakázek
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost angličtiny (porozumění psanému textu a základní slovní komunikace)

Na co se můžete těšit?

  • Vzdělávání – podporujeme odborný růst, vlastní profilaci s možností získání odborné certifikace.
  • Neformálnost – zakládáme si na přátelských vztazích a pozitivní atmosféře, pořádáme společné mimopracovní akce.
  • Work-life balance – firemní benefity se zaměřením na vzdělávání, sportovní aktivity, relax nebo zdraví.
  • Příspěvky – například na stravování nebo na penzijní a životní pojištění.
  • Flexibilita – pružná pracovní doba, možnost homeoffice.
  • Variabilita – pracujeme na zajímavých projektech a realizujeme zakázky pro malé, střední i velké firmy a státní instituce.
  • Nástupní mzda – minimálně 40 000 Kč měsíčně, dle znalostí a zkušeností, progresivní odměňování a projektové odměny.