Zadejte hledaný výraz...

IT SPECIALISTA / WINDOWS ADMINISTRÁTOR

Kategorie
Místo
Úvazek
Plat
60 000 Kč - 80 000 Kč
Hledáme šikovného IT administrátora který se připojí k našemu týmu a bude se podílet na instalaci, správě a monitorování infrastruktury pro testovací prostředí. Budete pracovat s hardwarovými platformami jako Lenovo, Fujitsu, IBM a operačními systémy Windows a Linux, s důrazem na aplikace převážně v .NET.
Nabízíme hlavní pracovní poměr, plný úvazek a smlouvu na neurčito.
Nacházíme se v Praze - Chodov.
Náplň práce
  •  Návrh, administrace a monitorovaní infrastruktury pro interní i zákaznické prostředí (fyzické, virtualizované i cloudové)
  •  HW: servery, disková pole,síťové prvky, NAS
  •  OS: Windows Server (převážně), Linux.
  •  konfigurace zařízení L2/L3, pravidla na firewallu
  •  pokročilá konfigurace sítí ve výše uvedených prostředích (VLANs, LACP)
  •  správa VPN
  •  Spolupráce oddělení s vývojem software a architektury v průběhu procesu vývoje produktů.
Požadavky
  •  Středoškolské vzdělání (obor IT výhodou)
  •  Zkušenosti z IT administrace
  •  Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni pochopení dokumentace
  •  Znalost konfigurace sítí (LAN, routing, DNS..)
  •  Znalost Windows a správy MS Active Directory
  •  Základní znalost Linux
  •  Povědomí o kybernetické bezpečnosti
  •  Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
  •  5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  •  Příjemné pracovní prostředí
  •  Pružná pracovní doba
  •  Home Office dle domluvy
  •  Firemní notebook
  •  Příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  •  Angličtina na pracovišti s rodilým mluvčím
  •  Firemní sportovní aktivity dle výběru