Zadejte hledaný výraz...

IT Analyst

Kategorie
Úvazek
Seniorita
Máte zkušenosti s analýzou platebních kroků v bankovním prostředí?
Sekvenční diagramy máte v malíku?
Zvažujete změnu ale nevíte přesně, jakým směrem se vydat?

Pak jste narazili na projekt, který je přesně dělaný pro Vás.

Tento projekt je klíčovou inovací v oblasti platebních systémů, která přináší moderní API služby a zajišťuje hladkou integraci s novým payment enginem. Budete mít možnost pracovat na přepojení kritických aplikací a backendů, což umožní efektivnější zpracování platebních transakcí a implementaci rozhodovací logiky pro chytré směrování.

Klient nabízí dynamické prostředí, ve kterém budete stát u jádra digitální transformace platební infrastruktury.

Náplň práce:

- Navrhovat řešení na základě zadání.
- Modelovat v Enterprise Architectovi - realizaci/logiku služeb, návrh API, mapování okolních API, realizaci obrazovek, logický návrh DB.
- Modelovat dle interních metodik.
- Spolupracovat s kolegy v týmu i mimo tým: analytiky, vývojáři, testery, obchodními útvary banky a externími dodavateli.
- Zajišťovat podporu během testování.

Požadavky:

- Praktická zkušenosti s tvorbou analýz (alespoň 3 roky)
- Analytického a logického myšlení
- Znalosti UML
- Znalosti SQL, programování výhodou
- Znalosti AJ (alespoň pasivně)
- Kreativity a týmového přístupu
- Spolehlivosti a proaktivnosti

Výhodou je znalost prostředí banky či jiné korporátní (ideálně bankovní) kultury.

Výstupy práce:
- Sekvenční diagram služby, popis logiky
- Návrh rozhraní
- Mapování na DB služby