Zadejte hledaný výraz...

C/C++ Linux vývojář

Kategorie
Místo
Úvazek
Pracovní náplň:
  • Vývoj, testování, ladění, implementace a popis kódu C/C++ v prostředí embedded linuxu
  • Spolupráce na nových návrzích s inženýry návrhu hardware a testování
  • Inovace a zlepšování stávajících metod a postupů
  • Spolupráce s dalšími pracovníky na vývoji nových systémů podle konkrétního projektu v dané oblasti a předávání správných a úplných informací v řešitelském týmu
Požadujeme:
  • Znalost programovacích jazyků C, C++
  • Znalost programování v prostředí embedded linux
  • Znalost systému git
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup
  • Angličtina – pasivní, čtení technické dokumentace
Výhodou znalost:
  • Prostředí Yocto / bitbake
  • Shell skriptování, devicetree, systemd, uboot, AMD SoC
  • Programovacího jazyka Python
  • Komunikačních rozhraní SPI, I2C, UART, JESD
  • Šifrovacích algoritmů
  • Jazyků Matlab, Julia pro analýzu a práci se signály
  • Algoritmů pro zpracování signálů
  • Algoritmů používaných v moderních komunikačních technologiích
Nabízíme:
  • Práce na HPP v prosperující české firmy
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Nápoje na pracovišti zdarma, atd.
  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta – příspěvek 700,- měsíčně
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • Firemní parkoviště pro soukromá vozidla
Těšíme se na Vás!