𝐅𝐮𝐥𝐥-𝐒𝐭𝐚𝐜𝐤 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫 / 𝐁𝐚𝐜𝐤𝐞𝐧𝐝 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫 / 𝐅𝐫𝐨𝐧𝐭𝐞𝐧𝐝 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫

Kategorie
Hledáte budoucnost v oblasti zdravotnictví? Připojte se k Neurona Lab (www.neurona-lab.com) – inovativní health-tech společnosti, která přináší revoluci do diagnostiky neurodegenerativních onemocnění. Díky našim softwarům využívajících strojové a hluboké učení, lékaři získávají přesné a rychlé výsledky, které jim umožňují léčit efektivněji než kdy dřív. Staňte se součástí týmu, který mění svět zdravotní péče! image
Do týmu Neurona Lab hledáme Full Stack Developera / Backend Developera / Frontend Developera. Jako developer nám pomůžeš posouvat hranice zdravotnických technologií. Tvým úkolem bude vývoj moderních, responzivních aplikací a tvorba uživatelsky přívětivých rozhraní, která lékařům umožní snadno přistupovat k výsledkům analýz a diagnóz. Budeš pracovat na projektech, které mění budoucnost zdravotní péče a výrazně zjednodušují práci lékařů.
Co bys měl znát v rámci frontend části vývoje a s čím budeš pracovat ? image
  • React, Next.Js, TypeScript
  • Framework Tailwind CSS
  • GraphQL
  • Verzovací systém GIT
  • Nástroj Figma pro práci s podklady od UXáků
  • Schopnost navrhnout intuitivní uživatelské rozhraní
  • Zkušenosti s responzivním designem a dodržováním webových standardů
  • Samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • Znalost angličtiny (B2/C1)
Co bys měl znát v rámci backend části vývoje a s čím budeš pracovat image
  • .NET
  • Azure
  • Docker, Kubernetes
  • PostgreSQL
  • Znalost mikroservisní architektury
  • Znalost best security practices
Výhodou oproti ostatním účastníkům pro tebe bude: image
  • Znalost Pythonu
  • Základní porozumění AI konceptům
Náplň práce v rámci frontend části: image
  • Spolupráce s UX/UI designery a backend developery na implementaci návrhů
  • Spolupráce na vývoji uživatelského rozhraní pro zobrazování analýz
  • Rozpoznávání a řešení potenciálních problémů v rámci většího systému
Náplň práce v rámci backend části: image
  • Integrace softwaru do cloudového řešení
  • Práce s moderními nástroji pro vývoj a nasazení softwaru v oblasti zdravotnických prostředků
Co nabízíme? image
  • Inovativní a tvůrčí práci na zajímavém projektu v kolektivu, ve kterém najdeš zkušenost i dravé mládí a neformální atmosféru
  • Budeš se podílet na integraci umělé inteligence ve zdravotnictví, a to ve spolupráci s kolegy z řad špičkových lékařů a odborníků v oblasti AI
  • Flexibilitu
  • Plný nebo částečný úvazek
  • Odpovídající platové ohodnocení - odměnu dle tvých celkových zkušeností
  • Onsite nebo v kombinaci onsite/remote
  • Práce na IČO
  • Multisport
  • Kancelář na Vodičkové ulici, Praha
  • Pravidelné teambuildingy