Zadejte hledaný výraz...

Vytvoření skriptu v Pythonu – Medior

Podkategorie
Rozpočet
10 - 25 tisíc Kč
Druh
Chci nejlepší poměr cena/výkon
Zdravím,
hledáme šikovného Python programátora, který nám pomůže s vývojem widgetu / plug-inu pro náš program ArcGIS Pro. Znalost tohoto softwaru není nutná -  je k dispozici dostupné a dobře zdokumentované API. Jedná se o samostatnou zakázku, ale v případě oboustranné spokojenosti možná další spolupráce.
Náplň práce:
  • Vývoj widgetu nebo plug-inu pro ArcGIS Pro za účelem:
    • Automatizace sledů úkolů a repetitivních činností
    • Optimalizace pracovních postupů při tvorbě urbanistických analýz
    • Úkolové zadání
Požadujeme:
  • Zkušenosti s programováním v jazyce Python
  • Znalost ArcGIS Pro výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně a efektivně
Nabízíme:
  • Možnost podílet se na zajímavém projektu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis a ukázky vaší práce na email: info@upstructure.cz.
Těšíme se na spolupráci!
320 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 19. 5. 2024
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více