Hledáme kreativního parťáka na dlouhodobou spolupráci pro tvorbu Reels s tématikou vaření a receptů

Podkategorie
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Druh
Chci nejlepší poměr cena/výkon
Ahoj všem!
Právě jsme spustili nový projekt receptysnadno a hledáme nadšeného a kreativního parťáka, který by si chtěl přivydělat tvorbou Reels (krátkých videí) zaměřených na vaření a recepty. Tato brigáda je ideální pro někoho, kdo má vášeň pro vaření a chce se zároveň rozvíjet v oblasti tvorby obsahu pro sociální sítě.
Co nabízíme:
  • Pravidelný přivýdělek tvorbou Reels pro naše sociální sítě
  • Možnost uplatnit vlastní kreativní nápady
  • Příležitost růstu spolu s rozvojem našeho projektu
Požadujeme:
  • Ukázky vaší dosavadní práce, ideálně s tématikou vaření a receptů (pokud nemáte nevadí, i tak se nám ozvěte)
  • Informaci o Vaší představě ceny za vytvoření jednoho Reels
  • Živnostenský list, nebo jiná možnost fakturovat je podmínkou pro spolupráci.
Pracovní náplň:
  • Pro začátek bychom potřebovali 1-2 Reels týdně, s možností postupného nárůstu počtu videí v průběhu času.
Finanční ohodnocení: Rozpočet zatím není příliš vysoký, ale s rozvojem byznysu můžete očekávat adekvátní nárůst odměny. Rádi bychom spolupracovali s někým, kdo chápe naši vizi a je ochotný růst společně s námi.
Pokud máte zájem nebo znáte někoho, kdo by mohl mít, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím zpráv zde na Webtrhu. Těšíme se na vaše odpovědi a na možnost spolupráce!
Děkujeme a přejeme hezký den!
540 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 11. 3. 2024
Ověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více