Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 41 z 41

Nejlevnější Photoshop cs5

 1. nepletme si jabka s hruskama, pokud je neco jen pro soukrome uziti, rozhodne na te licenci nemuzes delat veci, ktere chces zpenezit!
  Tim, ze kamarad, pritel nebo kdokoli z tveho okoli je student, ti vubec nepomuze... kdyz prijde kontrola, je ti to na nic, stejne tak jako bagr v rybniku.

  Asi takhle, pokud se designem chce nekdo zivit, je samozrejmosti zakoupit full verzi a tim se alespon trochu eliminuje moznost, ze dotycny pujde pod cenu tak jako vetsina "deti" na nelegalnim software.
  Muj nazor je takovy, ze pokud designer vymysli, jak tu licenci "ojebat", "ojebava" i sve zakazniky!

  Pro ty co designem nezivi a maji to jako svuj konicek, doporucuji stahnout trial verzi nebo ten zakladni PS, ktery je trochu oholeny, ale rekl bych, ze na to "domaci zvykani" staci.

  ad pa3ick: na to nepotrebuji pravnika, ale bohate staci selsky rozum... Zda-li se domnivas, ze ja jako zivnostnik (i kdyby mi bylo nejaky 20 let) si mohu dat studenstkou verzi do nakladu, tak realita je bohuzel trochu jina "i s pravnikem".

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Kto tu pletie jablká s hruškami si Ty pretože sa bavíme o študentskej verzii Adobe CS5, ktorá komerčné využitie povoľuje. Ja napríklad by som určite uprednostnil radu právnika pred tvojím "selským" rozumom lebo sa podobne aj vyjadruješ.
  Používanie invektív a presadzovanie si svojho ničím nepodloženého názoru je prinajmenšom smiešne a okrem vlastného ega nikomu nepomáhaš :-)

 4. Když někdo nedokáže pochopit něco napsané černé na bílém, tak je to holt těžký...

  Verze pro studenty (a učitele) skutečně LZE použít pro komerční účely (s určitými omezeními) a představte si, že už to platí docela dlouhou dobu.
  http://www.adobe.com/uk/education/st...ition/faq.html

  Can a student or teacher use the Adobe Student and Teacher Edition software for commercial use?
  Yes. Those who purchase this product can use it for personal as well as commercial use.

 5. ad pa3ick: no comment... clovece, bez se zeptat pravnika, on ti rekne to same...

 6. CS5 Student & Teacher můžeš používat i pro komerční užití. Ale jen ty. Je to registrováno na tvé jméno a musíš dodat potvrzení o studiu a fakturu, která je na tvé jméno, jinak ti to neaktivují.

  Na aukru nedoporučuji kupovat. Jedině osobní předání, kde si to rozbalíš. Na krabici je sice napsáno Printed in USA, ale vevnitř již Printed in Singapore. Slečna měla samé kladné hodnocení od lidí, kteří od ní CS3 koupili. Ovšem po zjištění, že je to pirátská kopie, jsem jednoho z těch, co dali kladné hodnocení kontaktoval a odpověděl, že mu to také nejde. Nicméně slečna, se omluvila, že to přes její účet prodával její bývalí přítel a peníze se zavázala vrátit.

 7. @msgexpert

  Muzes uz prijmout fakt, ze studentskou CS5 lze pouzivat i komercne?

  Nechapu tvoji agresi v tomhle vlakne a za co vlastne bojujes? Koupil sis drahej photoshop a ted te to zere?

 8. Ale on nebojuje proti "faktu, že CS5 lze používat komerčně". Bavíme se o tom, co se bere jako "soukromý počítač", byl bych docela rád, kdyby se k tomu někdo znalejší vyjádřil.

  Protože takhle by to skoro vypadalo, že sice ano, můžeš ho používat komerčně, ale pokud máš počítač v nákladech, tak... smůla.

 9. Citace Původně odeslal msgexpert Zobrazit příspěvek
  Muj nazor je takovy, ze pokud designer vymysli, jak tu licenci "ojebat", "ojebava" i sve zakazniky!
  Kdo "ojebává" zakazníky je ADOBE! Proč nestojí anglická, elektronická distribuce všude stejně?
  Dejme tomu ješte chápu odlišnou cenu český krabice. Sorry, ale tohle je hnus... Vem si kolik si za grafiku může říct
  americkej designér a při tom má levnejši soft. Absurdní, jebe to Adobe...

 10. Tak v tom mám chaos a potřeboval bych to vyjasnit:

  Cituji z českého webu:

  "Tyto licence pochopitelně nelze využívat ke komerčním účelům a nelze je v budoucnu upgradovat na novější verzi edice pro studenty. Lze je však upgradovat na novější verzi komerční licence."
  Adresa: http://www.adobe.com/cz/education/st...lfillment.html

  Z tohoto vyplývá, že tato verze nesmí být užita na komerční účel, ale teď budu čerpat z anglického webu

  "Can a student or teacher use the Adobe Student and Teacher Edition software for commercial use? Yes. Those who purchase this product can use it for personal as well as commercial use. "

  Adresa: http://www.adobe.com/uk/education/st...ition/faq.html

  Zde je naopak jasně uvedeno, že verze může být užita i pro komerční účely. V případě, že se mám řídit pouze českým překladem, nevím zda věta - Lze je však upgradovat na novější verzi komerční licence. znamená, že se upgrade bude moci použít až na verzi CS6.

 11. Tohle už tu bylo několikrát - než začnete zmatkovat, přečtěte si, k jaké verzi se to vztahuje - to co sis našel se psalo k verzi CS4, my tu mluvíme o CS5, tam je to už jinak.

 12. Zrovna na to koukám, v tom případě tím líp, alespoň ušetřím :-D

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3