Prodej eshopu vč. technologií na potisk textilu
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Potřebujete Logo zdarma a nikomu za něj neplatit

 1. Na internetu jsem narazil na stránky kde si můžete zcela zdarma a několika málo minutách vytvořit profesionální logo zdarma. Je to velice jednoduché , a zvládne to snad opravdu každý. Logo je vaší vizitkou a každý by ho snad měl mít. Jak uvadějí na svém webu autoři tohoto projektu – Snadné Logo … creating logos made as easy as blowing bubbles - vytvoření loga se stejně snadné jako vyfukování bublin . Více se dočtete v článku v češtině na http://novinky.enachod.cz/?p=1361

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Jame39s nabízí: Střih videa - od 70 Kč za minutu videa
  Matoni555 poptává: Kresba nebo karikatura
  Karlarejsek poptává: Vývoj šablon MS Word, iWork Pages
 3. Citace Původně odeslal enachod Zobrazit příspěvek
  Na Logo je vaší vizitkou...
  Uvědomujete si, že to nejsou loga? Logo musí být unikátní a tady máte na výběr z několika vektorových kreseb - to je jako, když Vám Webelite vybere stock art na iStocku, přebarví a prodá jako logo xD Hahahehehihi, v paskvilech, jako je logoEase akorát dosáhnete toho, že 10% uživatelů tétop funkce bude mít v "logu" stejný symbol.

  Jaké je to prosím Vás logo?

 4. Citace Původně odeslal stope Zobrazit příspěvek
  Uvědomujete si, že to nejsou loga? Logo musí být unikátní a tady máte na výběr z několika vektorových kreseb - to je jako, když Vám Webelite vybere stock art na iStocku, přebarví a prodá jako logo xD Hahahehehihi, v paskvilech, jako je logoEase akorát dosáhnete toho, že 10% uživatelů tétop funkce bude mít v "logu" stejný symbol.

  Jaké je to prosím Vás logo?
  Navíc jak tak koukám, tohle má do log daleko

 5. cituji : " Logo je vaší vizitkou a každý by ho snad měl mít. " Kdyby měl logo každý tak bychom byli v pr...... to by pak logo naprosto ztratilo na významu , už tak je všude přelogováno. Navíc si uvědomte že aby logo podpořilo vaše kvality , musí být samo o sobě kvalitní. Jinak vám to spíš dělá špatnou vizitku ...

 6. Citace Původně odeslal SittingOnTheChair Zobrazit příspěvek
  Navíc jak tak koukám, tohle má do log daleko
  Však já to "logo" napsal v uvozovkách xD

 7. Citace Původně odeslal stope Zobrazit příspěvek
  Však já to "logo" napsal v uvozovkách xD
  Já viděl, navíc, to s těmi 10% bych přehodnotil, ptž podle mě, průměrně vkusný člověk zvolí nejhezčí logo tam, takže se může stát, že to číslo půjde i k 30% stejných log třeba z 1000 uživatelů té aplikace.

 8. Citace Původně odeslal enachod Zobrazit příspěvek
  ....si můžete zcela zdarma a několika málo minutách vytvořit profesionální logo darma...
  Už len táto samotná veta hovorí za všetko.Ja osobne som sa ešte nikdy nestretol s niečím čo by bolo vytvorené za niekoľkominút, zadarmo a dokonca by to vyzeralo aj profesionélne. O originalite a jedinečnosti už nemože byť ani reči.Podľa mňa sa k podebnému zúfalstvu uchýli aj tak len osoba, ktorá nie je ochotná investovať do serióznej prezentácie svojej značky, takže to z mojho pohľadu ani náhodou nepovažujem za žiadnu konkurenciu kvalitnej grafickej práci i keď tá "väčšinou" zadarmo nie je...
  Naposledy upravil Patrik Štefko : 24.05.2010 v 11:54

 9. Citace Původně odeslal SittingOnTheChair Zobrazit příspěvek
  ...to číslo půjde i k 30% stejných log třeba z 1000 uživatelů té aplikace.
  A co teprve třeba z 10 000 uživatelů, to už bude procento!

 10. Citace Původně odeslal stope Zobrazit příspěvek
  to je jako, když Vám Webelite vybere stock art na iStocku, přebarví a prodá jako logo xD Hahahehehihi
  rep + :D

 11. To jsou hrozný děsy, co tam nabízej, fakt, že jo.

 12. Souhlasím s tím, že logo by mělo být navrženo a zpracováno profesionálně. Doporučil bych jej následně umístit do databanky logobox.cz, aby bylo vidět. Je až překvapivé, kolik firem chce na logu ušetřit, je to hezky vidět. Přirovnal bych to k situaci: "Vezmu si ty nejhorší šaty a půjdu udělat nějaký obchod." ;-)

 13. Není logo jako logo. Podobné věci mohou možná naplnit potřeby nějakého zájmového kroužku, spolku, sportovního týmu atd.
  Ale budeme-li brát v potaz to, chcete prezentovat svou firmu se kterou to myslíte vážně a že LOGO je vlastně značkou, která Vás prezentuje, tak tady bych asi podobné služby vypustil. LOGO by mělo mít nápad, logiku, smysl, nebo skrytou symboliku či příběh. A pochybuji, že tohle zvládne nějaká služba či software...

 14. Nesmyslné myšlení - text s profesionálním logem zdarma, zplozený pomocí nějakého sw, je jeden velký oxymoron. Komu záleží na identitě firmy / osoby / byznysu, o tom nemůže ani uvažovat. Hezký den.

 15. Je to sice starší téma, ale jelikož to vyskakuje na "vytvoření loga" na první stránce SERPu a považuji to tudíž za potenciálně nebezpečné, tak apeluji na všechny, kteří si náhodou toto vlákno zobrazí a uvažují nad tvorbou loga online – pečlivě si přečtěte podmínky na daném webu. Většina z nich totiž zakazuje třeba výsledné logo registrovat jako ochrannou známku, což by mohl být problém.

  Dále mnoho z nich neručí za původnost ilustrací a může se tak stát (a mnohokrát se už stalo), že nějací filutové obkreslují symboly z cizích log a pak je poskytnou zdarma na tyto portály a pak porušujete zákon, aniž byste o tom věděli.

  Podobně je to i s vektory z fotobank a to nejen těch free, ale i těch placených, kdy většina fotobank vyloženě zakazuje používat jejich symboly pro loga. Konkrétnější argumenty, zákony a citace z fotobank a online nástrojů pro tvorbu loga jsem sepsal ve svém článku, který si doporučuji přečíst, než se rozhodnete "free" logo svépomocí tvořit: http://logotvurce.cz/loga-fotobank-podobnych-sluzeb/

Hostujeme u Server powered by TELE3