Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Stránka 6 z 6 PrvníPrvní 123456
Zobrazují se odpovědi 151 až 155 z 155

Jak dostat hl stranu webu zpět do vyhledávače

 1. Citace Původně odeslal Vembl Zobrazit příspěvek
  Také mám podobný problém s webem onlinehryprokazdeho.cz. Je to denně aktualizovaný web s unikátními popiskami k online hrám a bez jakýchkoli prasáren. Přesto po zadání onlinehryprokazdeho.cz to vybere nějakou podstranu. Nicméně po zadání site:onlinehryprokazdeho.cz je homepage v indexu. Takhle to je již přes půl roku a není možné se toho zbavit. Dříve jsem byl na kw mahjong na první straně, dnes mi to hází namísto odkazu na kategorii mahjong hry nějakou náhodně vybranou hru, apod.

  U jednoho webu na WP se mi to stalo taky a pomohla změna hostingu. Co pomůže u onlinehryprokazdeho.cz netuším. Věděl by někdo?
  z jakého hostingu jsi odcházel a kam? co tam bylo špatně? jinak já mám stále ty samé problémy, kdy mé HP jsou jakoby ignorovány, ale v indexu jsou.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Odcházel jsem z free hostingu na pipni.cz na vlastní server. Onlinehryprokazdeho.cz běží ale na stejném serveru a mají tenhle problém. Snad jedinou cesotu je změnit URL a donutit tak Seznam to přeindexovat. Jenže to zase člověk přijde o půl roku práce...

 4. Citace Původně odeslal Vembl Zobrazit příspěvek
  Odcházel jsem z free hostingu na pipni.cz na vlastní server. Onlinehryprokazdeho.cz běží ale na stejném serveru a mají tenhle problém. Snad jedinou cesotu je změnit URL a donutit tak Seznam to přeindexovat. Jenže to zase člověk přijde o půl roku práce...
  no to si nemůžu dovolit, říkalo se, že to někdy seznam takhle "polo"penalizuje homepage, když máš moc KW v title a textu, ale to já nemám a na jednom webu jsem ještě ubral a stále nic.

 5. Citace Původně odeslal baryman Zobrazit příspěvek
  říkalo se, že to někdy seznam takhle "polo"penalizuje homepage, když máš moc KW v title a textu...
  říkalo sa alebo to ešte stále platí? veľmi by ma zaujímalo či sa len říkalo alebo to v skutočnosti aj platí...

 6. Citace Původně odeslal vladopt Zobrazit příspěvek
  říkalo sa alebo to ešte stále platí? veľmi by ma zaujímalo či sa len říkalo alebo to v skutočnosti aj platí...
  takhle, říkalo to víc lidí (i v tomto vláknu myslím), že jim to pomohlo. mě u to u jednoho webu, kde KW bylo trochu víc ubrání po měsící nepomohlo.

Stránka 6 z 6 PrvníPrvní 123456
Hostujeme u Server powered by TELE3