FORPSI Cloud VPS o 20% výhodněji
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

NetTravel zase spamuje?

 1. Loni rozesílali "nabídku výměny odkazů", dostali trošku po čumáčku, ředitel se omluvil, že šlo o nedopatření, že se z celé záležitosti poučí a že ho to velmi mrzí.

  Rok poté mi přišlo tohle:

  Dobrý den,

  Zastupuji portál www.NetTravel.cz s kterým již má Váš web www.bloguje.cz prolinkování.

  Rád bych Vám poděkoval za naši prospěšnou spolupráci a obracím se na Vás s nabídkou jejího rozšíření.

  Zastupuje nově weby auto***.cz, femi**.cz, **ving.cz, *men.cz, formu**-1.cz a nabízíme Vám výměnu odkazů i s těmito weby.

  Dejte mi prosím vědět, zdali máte zájem.

  Díky a těším se na Vaší odpověď.

  S pozdravem
  Michal Ročeň
  Online marketing
  Netřeba dodávat, že žádné prolinkování není a spolupráce taky ne. Posláno to bylo na adresu technického správce domény Bloguje, tedy opět adresa z NIC.CZ. Přišlo to ještě někomu, aniž by s NetTravelem něco někdy měnil?

  Viz http://www.misantrop.info/687985-net...et-spamuje.php
  Naposledy upravil Arthur : 14.05.2008 v 20:04

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mě to přišlo, to prolinkování byla pravda a prolinkovali jsme s pár webama. No problem.

 4. Arthure, pár odkazů jsem s nimi taky vyměnil a určitý přínos to mělo. Jenom je užitečné si dobře vybrat. A pokud vím, jmenovaný Michal Ročeň je až do pondělka mimo republiku, pak myslím bude reagovat. Osobně jsem se s ním vždy v pohodě domluvil.

  Z čistého SEO hlediska mají k dispozici pár silných webů a je škoda možnosti výměny odkazů nevyužít. Doporučuji ale trojcestnou výměnu nebo ještě lépe akci Kulový SEO blesk, na což zatím nemám patent, ale plánuji to :)

 5. Netřeba dodávat, že žádné prolinkování není a spolupráce taky ne.
  Aha, tak asi je třeba: Posílají maily tam, kde si s nima nikdo odkazy neměnil a spolupráci nenavazoval, a tvrdí cosi o úspěšné spolupráci a prolinkování. O to jde. Pokud jste "měnili odkazy", není problém. Já neměnil a byl jsem obeslán, stejně tak další instituce. Navíc jsem byl osloven na adresu z NIC.CZ, což pravidla nic.cz zakazují.

 6. To je pak jiná.

  Fakt je, že mě jednoho dne překvapil telefonát jakési sličné dámy, která mi osobně nabízela možnost výměny zpětných odkazů s NetTravel.cz, což by se dalo kvalifikovat jako telefonický spam :)

Hostujeme u Server powered by TELE3