Senior programátor (80 000 - 120 000 Kč měsíčně)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

NetTravel zase spamuje?

 1. Arthur Hodnocení: 2 (100%) Arthur je zatím velká neznámá
  1
  Loni rozesílali "nabídku výměny odkazů", dostali trošku po čumáčku, ředitel se omluvil, že šlo o nedopatření, že se z celé záležitosti poučí a že ho to velmi mrzí.

  Rok poté mi přišlo tohle:

  Dobrý den,

  Zastupuji portál www.NetTravel.cz s kterým již má Váš web www.bloguje.cz prolinkování.

  Rád bych Vám poděkoval za naši prospěšnou spolupráci a obracím se na Vás s nabídkou jejího rozšíření.

  Zastupuje nově weby auto***.cz, femi**.cz, **ving.cz, *men.cz, formu**-1.cz a nabízíme Vám výměnu odkazů i s těmito weby.

  Dejte mi prosím vědět, zdali máte zájem.

  Díky a těším se na Vaší odpověď.

  S pozdravem
  Michal Ročeň
  Online marketing
  Netřeba dodávat, že žádné prolinkování není a spolupráce taky ne. Posláno to bylo na adresu technického správce domény Bloguje, tedy opět adresa z NIC.CZ. Přišlo to ještě někomu, aniž by s NetTravelem něco někdy měnil?

  Viz http://www.misantrop.info/687985-net...et-spamuje.php
  Naposledy upravil Arthur : 14.05.2008 v 20:04

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Obojzivelnik poptává: Poptávám vytvoření mobilní aplikace
  Tibi poptává: Kolega, společník, investor.
  Monsignor poptává: Predam facebook skupiny
 3. Corwin Hodnocení: 18 (100%) Corwin je zatím velká neznámá
  2
  Mě to přišlo, to prolinkování byla pravda a prolinkovali jsme s pár webama. No problem.

 4. Plaváček Hodnocení: 10 (100%) Plaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud of
  3
  Arthure, pár odkazů jsem s nimi taky vyměnil a určitý přínos to mělo. Jenom je užitečné si dobře vybrat. A pokud vím, jmenovaný Michal Ročeň je až do pondělka mimo republiku, pak myslím bude reagovat. Osobně jsem se s ním vždy v pohodě domluvil.

  Z čistého SEO hlediska mají k dispozici pár silných webů a je škoda možnosti výměny odkazů nevyužít. Doporučuji ale trojcestnou výměnu nebo ještě lépe akci Kulový SEO blesk, na což zatím nemám patent, ale plánuji to :)

 5. Arthur Hodnocení: 2 (100%) Arthur je zatím velká neznámá
  4
  Netřeba dodávat, že žádné prolinkování není a spolupráce taky ne.
  Aha, tak asi je třeba: Posílají maily tam, kde si s nima nikdo odkazy neměnil a spolupráci nenavazoval, a tvrdí cosi o úspěšné spolupráci a prolinkování. O to jde. Pokud jste "měnili odkazy", není problém. Já neměnil a byl jsem obeslán, stejně tak další instituce. Navíc jsem byl osloven na adresu z NIC.CZ, což pravidla nic.cz zakazují.

 6. Plaváček Hodnocení: 10 (100%) Plaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud ofPlaváček has much to be proud of
  5
  To je pak jiná.

  Fakt je, že mě jednoho dne překvapil telefonát jakési sličné dámy, která mi osobně nabízela možnost výměny zpětných odkazů s NetTravel.cz, což by se dalo kvalifikovat jako telefonický spam :)

Hostujeme u Server powered by TELE3