Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 24 z 24

Weblogy.cz jsou na prodej...

 1. Viz http://webtrh.cz/7307-weblogy-prodej

  Co si o tom myslíte? Chodím tam docela často, ale poslední dobou se to silně zhoršilo, tématické články aby člověk hledal lupou. A do toho v bočním sloupci plká elitní klub o svých soukromých aktivitách...

  Jinak ten Antonín, co jsem viděl zdrojáky, mi nepřišel nic moc.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nikdy jsem nepochopil výběr článků, respektive pochopil - kamarádi provozovatelů jsou tučně, ostatní normálním písmem. Nepochopil jsem ale smysl. (Podivná profilace. Webdesign? Vše o internetu? :rolleyes:)
  Ten feed twitteru je naprosto směšný. Rozhodně mnohem zajímavější je už blok "Jen tak na okraj".
  Zdrojáky jsem neviděl, ale agregátor RSS s administrací zdrojů není žádné terno.

  Hodnotu má značka (s jejíž hodnotou si provozovatelé ale zahrávají, viz výše). Má hodnotu 66 000? Už někdo přihodil, takže ano.

 4. Z mýho subjektivního pohledu má ten web cenu tak 5 000,- jen kvůli tomu PR5 a SRank 97. To, že někdo přihodí ještě neznamená, že to myslí vážně :andel:. Ale všichni potřebujeme $, takže majitelům fandím ;).

 5. Mno, cena je na 100.000 Kč, uvidíme, kam se vyšplhá. Nicméně souhlasím s výše uvedeným příspěvkem a přiznám se, že mám mírné pochybnosti nad závazností vzhledem k nabízeným částkám (a jejich vzájemnému rozdílu).

  Opravdu má podobný projekt cenu např. 100.000 Kč? Co přesně hodnotíte za natolik poutavé, ekonomicky zajímavé a originální, aby měl projekt takovou hodnotu?

 6. Co přesně hodnotíte za natolik poutavé, ekonomicky zajímavé a originální, aby měl projekt takovou hodnotu?
  Hodnotu má podle mě vybudovaná návštěvnost a značka.

 7. Perfektní značka, solidní návštěvnost a nezapomeňte na to, že ačkoliv reklama na Weblogách není obtěžující, je tam dost přímých inzerentů. Tím myslím, že za použití nějakého standardního "vzorečku" pro výpočet hodnoty projektu se Weblogy nad 100k určitě dostávají.

 8. Citace Původně odeslal Petra Zobrazit příspěvek
  Perfektní značka, solidní návštěvnost a nezapomeňte na to, že ačkoliv reklama na Weblogách není obtěžující, je tam dost přímých inzerentů. Tím myslím, že za použití nějakého standardního "vzorečku" pro výpočet hodnoty projektu se Weblogy nad 100k určitě dostávají.
  Možná je tam dost přímých inzerentů, ale myslím si, že 100k je skutečně moc. Navíc je potřeba neustále manuálně přidávat příspěvky (tedy psát) a to stojí další čas a peníze. Myslím si, že reálná hodnota projektu je kolem 20 - 30k, ale to je jen můj názor.

 9. Citace Původně odeslal Curo Zobrazit příspěvek
  Opravdu má podobný projekt cenu např. 100.000 Kč? Co přesně hodnotíte za natolik poutavé, ekonomicky zajímavé a originální, aby měl projekt takovou hodnotu?
  Natolik "poutavé a ekonomicky zajímavé a originální" je to, že zcela jistě má potenciál vydělávat 20t měsíčně na přímé inzerci.

 10. Nebo spustí nový majitel na doméně nový blogovací systém?

 11. Ani jeden z příhozů zatím není akceptován, vtipálků je, jak vidět, všude dost.

 12. Nechápu jak mají ošetřené ty příhozy...

  To tam můžu napsat i já...:rolleyes:

 13. "Vynosy nejsou verejne".
  Nevím, jestli to je od prodávajících nejlepší taktika. :)

 14. Citace Původně odeslal Retal Zobrazit příspěvek
  "Vynosy nejsou verejne".
  Nevím, jestli to je od prodávajících nejlepší taktika. :)
  Právě jsem to chtěl napsat, sice neco vydělá box kariéra, pak nabídka H1.cz a Zoner Press, ale celkově to není nejrozumnější přístup. Budí to dojem zajíce v pytli.

 15. Tak když má mít jeden blog hodnotu půl miliónu, proč by agregátor všech nemohl stát aspoň 100 tisíc? :-)

 16. Že zrovna tady budu číst úvahy o tom, jestli Weblogy mají takovou či onakou cenu... Zrovna tady, kde snad většina lidí ví, že každá věc má takovou cenu, jakou je za ni ochoten někdo zaplatit... ;)

  Jinak - k té "značce" si přihoďte ještě "vliv"... Myslíte, že "být tím kdo rozhoduje na Weblogy" je bezcenné? :)

 17. Ač Weblogy nepoužívám a autory neznám tak jim přeji ať to prodají co nejdráž. Myslím si však, že i kdyby to měla být částka převyšující oněch 100k tak to asi v přepočtu na člověkohodiny nebude pro zúčastněné (kteří se budou o zisk dělit) nějak extra velkej vejvar.

 18. To, že u weblogy.cz nevidíte hodnotu neznamená, že tam není.

 19. Nevšiml jsem si, že by tu někdo u Weblogy.cz neviděl hodnotu. Shodneme se na tom, že nějakou mají. Otázka zní, kde ji kdo z nás vidí a proč. Kde ji vidíš ty?

 20. samozrejme, ze weblogy by se mohli prodat za vice jak 250k, protoze 3 roky fungovani, velka navstevnost - toto vse je dobry zaklad pro dalsi vyuziti a ziskavani penez z reklam.

  Pri koupe treba bude promyslet novou strategii, zamereni a nejdulezitejsi bude predelani designu, protoze v takove podobe jak jsou ted ( design devadesatych let ) - to nevypada moc solidne.

  Verim, ze s timto projektem se da vymyslet hodne veci.

 21. Tak komentáře byly smazány, uzavřeny a dražba probíhá neveřejně.

 22. No místní osazenstvo se podivuje nad vyvolávací cenou, mě přijde OK.

 23. Ahoj,

  neodpustím si trochu kritiky na autora "aukce". Proboha, co to tam jen vyvádí?
  Dát aukci do zcela anonymních komentářů, tak tento nápad jse nepobral. Inu, brzy to autorovi také došlo a komentáře zakázal. No vida. Teď se draží neveřejně pomocí e-mailu. Jediné, co vím, je vyvolávací cena. Kolik už je přihozeno netuším. Tudíž napíšu mejl, že dávám 70 k. Odpověď: "Sorry kámo, ale už je přihozeno 100 k. Odepíši tedy, že dávám 110 k. Odpověď: "Sorry kámo, ale chvilku před Tebou mi přišla nabídka na 120 k." Zajímavé. Nebo pokud se ozvu e-mailem, budu do aukce nějak zasvěcen, případně dostanu heslo na nějakou stránku kde aukce probíhá? Kdo ví...

  Kolik lidí asi podstoupí tento nepohodlný a pomalý způsob komunikace?

 24. Přijde mi v pohodě cena až tak čtvrt mega. Vzhledem k cílovce, která o to může mít zájem to může mít hodnotu i vyšší. I když myslím, že to skončí pod 200k.

 25. Haha, teď jsem na to mrknul znovu a ten popis se mi zdál nějaký divný. Jakoby se snad změnil či co. A opravdu!

  Dříve: "Agregační systém Antonín je napsaný objektově v PHP5 a MySQL 4."

  Nyní: "Agregační systém Antonín je průměrný systém napsaný v PHP praktikami tři roky starými a pro svůj běh vyžaduje PHP5 a MySQL 4. Funguje spolehlivě, do jádra systému nebylo za poslední rok prakticky sáhnuto. Kód bohužel není zdokumentován."

  Potvrzuji, že tento nový popis již lépe vystihuje stav celého toho bastlu :)

Hostujeme u Server powered by TELE3