IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Výroba samolepek

 1. Ahoj,
  chystám malou propagaci jednoho projektu pomocí samolepek. Předpokládám /pro začátek/ jednobarevný tisk na odolnější materiál /PVC?/ ve velikosti do 10cm a následné vyřezání /jednoduchý tvar/. Rád bych nejdříve nechal udělat zkušebně 100ks a poté několik tisíc. Zkoušel jsem něco pohledat, ale nic moc sem nezjistil - pouze pár ceníků nabízející podobnou službu za 800 - 1200Kč/m^2. Má někdo zkušenosti s propagací pomocí nálepek? Tiskárny - firmy, cena, kvalita, trvanlivost, množství nálepek?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Kacer007 poptává: Poptávka leták fotbalového náboru
  Trading2000 poptává: Grafické práce na systemu GAMBIO
  Ondrej.krejc poptává: 1 fotka ze shutterstocku
 3. Zkusenost velka neni, ale zkus treba stickers.cz. Jsou v pohode a neni se s nima problem na cemkoliv domluvit.

 4. Až neco najdeš dej vedet prosím :-) taky mám zájem. Díky

 5. Vidite, ja zase zhanam samolepiace medium (A4/A3).. a akosi neviem najst.. nejake transparentne samolepiacie folie :(

 6. Nevíte prosím co je to za materiál jak se na něm dělají dálniční známky? :) Díky!

 7. Citace Původně odeslal 601 Zobrazit příspěvek
  Nevíte prosím co je to za materiál jak se na něm dělají dálniční známky? :) Díky!
  Něco holografickýho?

 8. No ja som vyrabal take samolepky .. ci uz vyrezane zo samolepiacej folie alebo natlacene na bielu samolepiaci papier (foliu) .. pokial sa reze zo samolepiacej folie tak m2 spravim zhruba za 10-15 € bez dph ( v cene je folia a vyrezanie) ..
  Pokial ide o vytlacenie na biely papier (foliu) tak cena vy bola okolo 15 € bez DPH za m2 .. keby nieco, napiste mi do SS, poradim, pomozem ..

 9. Znáte ještě nějaké firmy, které tisknou samolepky?
  Množstevní sleva je pro objednávku 1000 samolepek jednoho motivu nebo třeba 10 motivů 100x v jedné objednávce? Díky

 10. Ahoj, průměrná cena tisku samolepek je 500 Kč/m2 tisk. Samozřejmě záleží na technologii tisku (solvent, ecosolvent…) a zda samolepka bude laminovaná. Obřez ti udělají všude kde tisknou VF (velkoformátem) a je to slušná firma. Pro tvojí představu 500 kč/m2 je 10x10samolepek, tedy jedna samolepka tě vyjde na 5 Kč. Bavíme se o ceně u klasické PVC solventem a bez lamina.
  Trvanlivost je opět dle druhu tisku a použití laminace. Dejme tomu že průměrý tisk bez laminace má trvanlivost 1–2 roky na stálost barev. S laminací 3–6 let. Laminace pordražuje samolepku průměrně o 120 Kč/m2

  ---------- Příspěvek doplněn 04.11.2011 v 13:01 ----------

  Transparentní samolepící fólie také existují. Jejich cena je ale velká a VF neumé tisknout bílou barvu, teda zatím. Jinak pokud chceš A4/A3 médium samolepky, tak si buď kup papíry do inkoustu od DCP nebo Xeroxu (a další) nebo si je nech nařezat z klasických PVC do plotru nebo VF

 11. Samolepky tisknu na formát A3+ (SRA3) na Xeroxu. Mohu i vysekat, případně potisknout lesklou folií (zlatá, stříbrná apod.). Laminaci nedělám.
  Cena za jednu A3+ (samolepa se splitem) je 50 Kč. Cena za samolepky s výsekem nebo s potiskem folií záleží od množství.

 12. explorer: Nejspíš nerozumim tomu, co jsi napsal. Protože cena potisku jedné A3+ za 50kč je dost málo. Co znamená samolepka se splitem?

 13. Jde o tisk na lesklou papírovou samolepu, bez ořezu. Použití je výhradně pro interiéry (protože jde o papír a ne o PVC).
  "Split" je naseknutá spodní část samolepy (na více místech), aby se krycí papír dal dobře odlepit.
  A ještě poznámka k výseku. Jednotlivé samolepky se u tohoto typu výroby nedělají vyřezáváním na plotru, ale buď nařezáním na obdélníkové samolepky anebo pomocí výsekových forem na různé jiné tvary, proto je minimální množství 100 ks.

 14. Kvalitní samolepící etikety prakticky pro jakékoliv použití lze nechat zhotovit u české firmy SVS, která sídlí u Karlštejna. Nechte si zpracovat kalkulaci, při dostatečném množství je cena výrazně nižší než jakýkoliv pokus o domácí výrobu.

Hostujeme u Server powered by TELE3