Shoptet spouští partnerský program. Vydělávejte společně se Shoptetem
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Internetový radiopřijímač REVO Blik Wi-Fi

 1. Máte s tímhle někdo zkušenost? Dokázali byste případně doporučit levnější alternativu?

  http://www.rcking.eu/elektro-mix/273...lik-wi-fi.html

  REVO Blik Wi-Fi

  Blik Wi-Fi je naprosto dokonalým zařízením pro hudební fajnšmekry. Naladíte na něm samozřejmě všechny běžné FM stanice, ale tím jeho možnosti zdaleka nekončí. Poslouchat totiž můžete totiž kterékoliv internetové rádio (výběr máte z více jak 11500 stanic) a nebo svojí MP3 knihovnu.

  FM Rádio

  Automatické ladění, RDS, 10 tlačítek s oblíbenými stanicemi

  Wi-Fi streaming hudby z PC nebo MAC

  REVO Blik funguje jako bezdrátový distributor hudby. Tu můžete mít uloženou na sdíleném disku, Blik si ji sám najde a nabídne vám adresářovou strukturu. Přehrává formáty MP3, WMA, WAV, AAC, RealMedia, AU a AIFF.

  Internetová rádia a podcast

  Internetové rádia (podcasty) si můžete vyhledávat podle jmen, žánrů a dalších atributů. Dále je lze ukládat jako oblíbené a ty dále třídit do libovolného počtu kategorií. Stanice i podcasty jsou tříděny také podle žánru a zemí odkud vysílají, můžete si nechat zobrazit nejposlouchanější nebo "nejlepší" (dle ostatních uživatelů). Poslouchat můžete samozřejmě všechna česká internetová rádia.

  Audio vstup

  Blik je vybaven vstupem (3,5mm jack, kabel je součástí balení) pro připojení externího zdroje zvuku. Slouží potom jako zesilovač a přehrávač zvuku. Audio výstupy
  Blik má na výstupu 2x cinch díky čemuž můžete zvuk vyvést na svou zvukovou aparaturu (domácí kino, zesilovač atd.)

  Budík

  Vzbudit vás může internetové rádio, FM rádio nebo bzučák. Můžete si nastavit 2 různé časy buzení, denní, víkendové nebo jednoduché alarmy. Opakované buzení lze nastavit v intervalu 5 - 60 minut. Blik Vás také může uspávat (15-90 minut).

  Rozměry Bliku jsou 255 x 125 x 70 mm.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zkušenost nemám, nicméně mě to poměrně zaujalo...cena bych si ale představoval o dost nižší, dokázal jsem ale najít jen o málo levnější alternativu tady http://www.svet-nakupu.cz/internetov...-50-dp-122805/

Hostujeme u Server powered by TELE3