Celosvětová prémiová doména Swimi.org

Vyvolávací cena
6 600 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
23.06.2023 v 16:29
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
icon Kontaktovat
Doména
Swimi.org
Koncovka
ORG
Téma
Internet
Swimi není žádný pěti znakový nesmysl ani jiný doménový nesmysl. Swimi je lidské jméno a má několik významů. Hlavní význam tohoto jména je: Jméno Swimi vám dalo idealistickou povahu s touhou pomáhat druhým. Odkaz - https://www.kabalarians.com/Female/Swimi.htm. Jméno Swimi si zapamatuje každý na Zemi, protože je velmi podobné anglickému slovu swimming. Zde: www.swimi.net, www.swimi.co, se můžete podívat, jaký má Swimi doména potenciál. Na doméně může být cokoli, co vás napadne. Například eshop, internetový obchod, affiliate prodej, sociální síť, celosvětová seznamka, platforma pro hledání práce, online blog, nadace atd.. Doménu je možné si rovněž koupit jako investici do budoucna. V případě, že by jste se chtěli dozvědět, za jaké ceny se prodávají celosvětové internetové domény, můžete se podívat na tento web https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...e_domain_names .