Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Ready - made business / Eshop - brand s vlastním produktem

gymgum.cz

hourglass
Skončil
13.04.2023 v 11:36
Prodejce
A+
icon
Nabízím takřka dokončený projetk GYMGUM ( stále se dodělávají drobnosti ). Předmětem prodeje je eshop na Shopify včetně domény, skladové zásoby 160tis , veškeré marketingové materiály ( Fota, logomanuál, FB, Insta, atd ) Nyní je eshop na 3 měsíce za 1 USD. Následně cca 50USD včetně aplikaci ( zasilkovna, fakturoid ). Mnoho dalších aplikací zdarma !!! Na rozdím od Shoptetu je na Shopify tisíce super aplikací zdarma ! Stále doděláváme.
Za cca 5tis si lze registrovat OZ a třeba pokračovat s dalšími produkty.  Můžeme také pomoci.
S projektem lze okažitě začít. Stačí převést platební bránu, doménu, eshop a vše je připraveno k zahájení prodeje. Otázka 2 dnů. Se vším poradím a pomůžu. Tento projekt byl vytvořen se záměrem jen předat dále jako připravený ready made business, který bude s malou časovu investicí generovat určitý příjem. 
Největší výhodou je možnost a současně závazek výrobce nakupovat produkt od 1 balení za cenu jako by nakupoval ticíce balení. To znamená žádná zátěž na Cash-flow, protože výrobce bude držet skladové zásoby, což je záruka, protže výrobce je současně naše společnost. 

Druhou a méně preferevanou možností je stát se partnerem 50/50 bez jakýchkoliv investic. Investice by spočívala pouze v marketingových aktivitách vedoucích k objednávkám. 
V obou případech bude projekt pkračovat dokud nebude prodán. Budou spuštěny reklamy a další marketingové aktivity  avšak cena projektu bude stoupat.

Další informace pouze na tel čísle 777 245 367 ( marže, další podrobnosti a otázky ) 
Děkuji za pochopení 

Přiložené miniatury