17.03.2023 16:56
1
Zdravím,
Neměli byste nějaký tip jak oslovit důchodce? A ideálně jakymi nástroji získat na ně kontakt.
Nema někdo zkušenost?
17.03.2023 18:11
2
Nástěnka poptávky/nabídky v Kauflandu
17.03.2023 18:35
3
Že se nestydíš :D
17.03.2023 19:52
4
slagr.tv
17.03.2023 22:02
5
různá sdružení, dočteš se o nich většinou v městských časopisech či u města. Otázka je, co si představuješ pod důchodcem, tahle skupina je hodně různorodá.
18.03.2023 19:26
6
Smazal jsem příspěvek, nebudu se dohadovat
18.03.2023 20:07
7
Původně odeslal koudy
Marketing pro tuto cílovku se musí dělat hodně moc odlišně od toho jak to dělají mladí, perspektivní markeťáci. Ale zapomeňte na to, že důchodci neznají internet a nenakupují na něm. Jen je musíte oslovit jinak, jiný způsob prezentace. Pomalu se k tomu věku blížím. Od podzimu kdy jsem zase na volné noze mám projekt nazvaný zatím pracovně "...... dědek".  Probíral jsem to s několika desítkami markeťáků a shodli jsme se na tom, že touto cílovkou se v ČR nikdo seriózně nezabývá, přestože je to cílová skupina, která má z obchodního hlediska veliký potenciál. Nedělám si tady reklamu, "Dědek" zatím služby veřejně nenabízí, stačí mně ti klienti, které my posílají mladší kolegové, jen vysvětluji, že marketing pro starší generaci má svá specifika, která mladý člověk těžko chápe.
Děkujeme za elaborát, ze kterého víme jen to, že máš projekt Dědek a že marketing pro starší lidi je jiný než pro ty mladší. Povznášející. Ale hlavně, že si vůbec neděláš promo.
19.03.2023 08:32
8
lol... tolik textu o ničem, koudy... tak ja pridam svoji davku textu o nicem... 

Ono jako duchodci jsou samozrejme specificka skupina, ale nezapominejte, ze dnesni lidi co jim ted zacina duchod uz casto zili ve svete s modernimi technologiemi desitky let... Znamena to ze tu je nezanedbatelne velka skupina duchodcu, co v pohode zvladaji internet jako kazdy jiny. Takze lepsi nez se ptat obecne jak cilit na duchodce by bylo asi lepsi se ptat na konkretni sluzbu/produkt ktery potrebujes prodat a az od toho by se lip odvijelo to kde to propagovat a jestli treba i internet nebude dobry misto. Ono je totiz dost mozne ze kanaly jako reklama na seznamu/googlu muzou byt do nejaky miry vhodny nastroje
19.03.2023 09:26
9
Aby řeč nestála použil jsem umělou inteligenci.

Pokud chcete cílit marketing na důchodce, musíte se zaměřit na jejich zájmy, potřeby a preference. Níže uvádím několik tipů, které by vám mohly pomoci:

Zvažte vhodné marketingové kanály: Důchodci se často vyznačují tím, že méně využívají moderní technologie, jako jsou sociální média, a preferují tradiční média, jako jsou noviny, rádio nebo televize. Měli byste proto zvažovat tyto kanály, když plánujete svou marketingovou kampaň.

Zohledněte jejich zájmy: Důchodci se často zajímají o cestování, zdraví, rodinu a volnočasové aktivity. Pokud můžete vytvořit marketingovou kampaň, která osloví tyto zájmy, budete mít větší úspěch.

Zvažte nízké ceny a slevy: Důchodci často mají méně peněz než mladší zákazníci, takže nabízení nízkých cen nebo slev může být pro ně velmi atraktivní.

Použijte jednoduchý a srozumitelný jazyk: Důchodci se mohou potýkat s problémy s viděním, sluchem nebo pamětí, takže je důležité použít jednoduchý a srozumitelný jazyk, aby jim bylo snadné pochopit vaši zprávu.

Zvažte dlouhodobý vztah: Důchodci jsou často loajální zákazníci a věnují více času hledání produktů a služeb, které splňují jejich potřeby. Může být výhodné budovat s nimi dlouhodobé vztahy a nabízet jim věrnostní programy a další benefity.

Věnujte pozornost těmto tipům a zkuste přizpůsobit svůj marketingový plán tak, aby co nejlépe oslovil důchodce a splnil jejich potřeby.
21.03.2023 03:56
10
Původně odeslal joey
Zdravím,
Neměli byste nějaký tip jak oslovit důchodce? A ideálně jakymi nástroji získat na ně kontakt.
Nema někdo zkušenost?
"důchodci" jsou stejně široká skupina, jako "lidi v produktivním věku" nebo jako " všichni lidi"

Sorry, ale musíš si ujasnit, na koho ciliš a "důchodci" to na 99 3/4 % nejsou.
21.03.2023 21:16
11
reklama na facebooku :)