Doména SMĚNA.cz pro eshop, inzertní nebo finanční portál

Vyvolávací cena
99 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
10.04.2023 v 18:27
Prodejce
A
Kontaktovat
Doména
smena.cz
Koncovka
CZ
Téma
Internet
Předmětem tohoto prodeje (směny) je pouze doména smena.cz
Doména smena.cz je vhodná pro inzertní portály, eshopy, finanční společnosti. Původně jsem měl zamýšlený projekt na tuto doménu, dokonce je připravený design inzertního portálu (viz přiložené náhledy). 
Zdá se vám cena domény příliš vysoká? Zašlete nabídku do SZ nebo na info@externet.cz a po ukončení aukce je případně možná dohoda.

PŘIPRAVUJEME K DALŠÍMU PRODEJI:
Do příští nabídky na webtrhu připravujeme k prodeji úspěšný a zavedený eshop https://www.centrumhodinek.cz/ (není součástí této nabídky prodeje), a originálního návrhu webu na míru ejistime.cz (není součástí této nabídky prodeje).

Přiložené miniatury