Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

IScoot.cz - READY-MADE Business s marží až 5400 Kč/kus

iScoot.cz

hourglass
Skončil
08.02.2023 v 19:38
biders
Vyhrál M*****r
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Nabízím ke prodeji READY-MADE projekt neboli investiční příležitost v podobě internetového obchodu iScoot.cz, který je zaměřen na prodej elektrických koloběžek, jenž jsou v dnešní době velkým trendem a je na nich vysoká marže. 
 
  V první řadě bych rád podotknul, že se jedná se o investici s návratností již od 6 prodaných kusů. Jedná se o ideální příležitost pro podnikatele, který hledá zhodnocení pro své finanční prostředky a chce chytit vlnu trendu nebo rozvinout další zdroj příjmu ve svém portfoliu. 

1. Pojďme rovnou k číslům:
 
Velká poptávka po elektrických koloběžkách, ruku v ruce s vysokou marží obohacenou o jednoduchost a o kvalitního dodavatele.
 
Kalkulace:
Nákupní cena - 4880 Kč (205e), náklady na dopravu od dodavatele již zahrnuty v ceně
Naše prodejní cena - 8990 Kč
 
Prodejní cena konkurence - 8990 Kč - 12 990 Kč
 
Při prodejní ceně stanovené naším internetovým obchodem vyjde zisková marže při: 
1 prodaném kusu - 4110 Kč
5 prodaných kusů -  20 550 Kč
10 prodaných kusů - 41 100 Kč
 
Kalkulace prodejních cen konkurence, při "nižší" prodejní ceně 9890 Kč:
1 prodaný kus - 5010 Kč
5 prodaných kusů - 25 050 Kč
10 prodaných kusů - 50 100 Kč
 
Kalkulace prodejních cen konkurence, při vyšší prodejní ceně 12 990 Kč
1 prodaný kus - 8 110 Kč
5 prodaných kusů - 40 500 Kč
10 prodaných kusů - 81 100 Kč
 
Všechny tři modely nabízí vysoké výdělky. Osobně bych se alespoň ze začátku držel aktuálně stanovené ceny, nabízí rovněž pěkné zisky. 
 
(S nákupní cenou se lze možná dostat ještě o něco níž. Záleží na počtu odebraných kusů a dalších faktorech, které rád novému majiteli vysvětlím.)
 
Z hlediska zisků se jedná o velice pěkná čísla, kterých můžete dosáhnout poměrně snadno vzhledem k poptávce po tomto zboží a jelikož k prodeji nemusíte využívat pouze internetový obchod, ale můžete využít i další prodejní kanály jako Facebook Marketplace, Instagram shopping, Google Merchant, Heureka, Zboží apod.


 Sám jsem toto podnikání testoval. Šlo mi primárně o rychlé zhodnocení peněz. Takže jsem své koloběžky inzeroval hlavně na Facebook Marketplace, vložil jsem asi 8 inzerátu do různých měst v ČR (podle velikosti města) a některé z nich podpořil reklamou za 50-70Kč na den. 

Během několika dní se mi ozvalo přes 100 lidí a vyprodal jsem téměř veškeré zásoby. Sice s menším ziskem (7000-7490Kč/kus, tj. marže 2120-2610Kč/ks), ale můj záměr to splnilo. 
 
Pokud správně chopíte do rukou marketing a využijete veškeré výše zmíněné prodejní kanály + dáte na mé tipy, tak bude zhodnocení Vašich financí větší a rychlejší než mé.


2. Příležitost:

V projektu, který zde nabízím spočívá příležitost nejen v samotném prodeji elektrických koloběžek, které nabízí vysokou marži, ale také v:
- Pronájmu elektrických koloběžek
- Prodeji pojištění k pronájmu elektrických koloběžek
- Prodej náhradních dílů na elektrické koloběžky - motory, baterky, helmy, atd. 
 
Což znamená, že další příjmy Vám můžou plynout nejen z prodeje, ale také z pronájmů elektrických koloběžek. 

Více informací níže v textu. 
 
 
3. Co zde nabízím k prodeji? 

Nabízím k prodeji plně vypracovanou investiční a podnikatelskou příležitost v podobě ready-made projektu. Hledání dodavatele, odzkoušení kvality zboží, zhotovení internetového obchodu a marketingové strategie by Vám zabralo spoustu času a peněz, v této příležitosti už máte vše hotové. V podstatě už Vám stačí jen začít. Veškeré hlavní náležitosti jsou již připraveny.


4. Co je vše zahrnuto v ceně? 

Po převedení na nového majitele bude také na Google založen a nastaven profil "Firma na Google".  S ohledem na možnosti pronájmu bude "Firma na Google" nastavena na lokality ve Vaši blízkosti a okolních městech. (Pronájem však nabízet nemusíte)


Projekt:

-    Vypracované know-how
-    Snadno zapamatovatelná doména iscoot.cz + firemní email
-    Kontakt na dodavatele
-    Designově propracovaný a responzivní web, který je umístěn na vlastním CLOUD serveru
-    Doporučená marketingová strategie
-    Strategie pro pronájem elektrických koloběžek 
-    Případná pomoc s Affiliate programem na pojištění, ze kterého budete mít provize
-    Napojený Google Analytics, Google Search Console.


Sítě:

-    Strategie na sociální sítě
-    Profily na sociálních sítí, včetně prvotních příspěvků 
-    Napojené sociální sítě, FB pixel propojený s webem
-    Moje osvědčená strategie na Facebook Marketplace pro rychlé zhodnocení investice
-    Doporučená byznys strategie
-    Napojení na Heureku pomocí XML feedu a „Spokojenost zákazníků“  


WEB:

-    Moje podpora 1 měsíc zdarma
-    1 měsíc správa zabezpečení a aktualizací webu zdarma
-    V případě, že bude třeba nějakých revizí na webu, tak ty udělám v rámci měsíční podpory zdarma. Po předchozí domluvě
-    Prémiové pluginy (Rankmath PRO, Semrush PRO, Elementor PRO, WP Rocket PRO .)
-    Zaučení v administraci internetového obchodu
-    Základní SEO již také nastaveno

Po domluvě můžu zařídit napojení na Google Merchant a Zboží.

Je pravděpodobné, že na web stihnu také vypracovat 2-3 články na blog s vhodnými klíčovými slovy. 
 
 
Připravené obchodní podmínky, GDPR, cookie lišta, tlačítko "koupit" 2023 ready.


5. Pár slov o webu samotném

Momentálně je web designově postavený pouze na jednu specifickou elektrokoloběžku a to Aovo ES80 (M365). Není problém samozřejmě web rozšířit o nové produkty, což můžu udělat pro nového majitele zdarma, během chvíle.

Web je postavený na redakčním systému Wordpress a běží na soukromém Cloud serveru, který je na 1 rok v ceně zdarma. Druhý rok bude cena zhruba 100 Kč měsíčně. (Lze převést na veřejný hosting)

Web je plně responzivní pro všechna zařízení. Web se pravidelně zálohuje na Cloud server a disponuje pokročilým zabezpečením proti napadení, včetně zabezpečení proti DDoS útokům. Zálohy jde nastavit také zvlášť přímo na Váš email pomocí pluginu.

Stránka a administrace je intuitivní a velice lehká na ovládání i pro nezkušené uživatele.

Díky programu Elementor lze na webu upravit jakoukoliv část a veškeré designové úpravy nejsou nijak omezeny, jak je tomu v případě krabicového řešení internetových obchodů. (bez znalosti kódování)

Obchod má také svůj vlastní email, na kterém může být nastaveno přesměrování na Váš osobní email. Upozornění na veškeré objednávky Vám přijdou na osobní email a nemusíte mít strach, že Vám cokoliv unikne. 

6. Jaká je vůbec samotná koloběžka?

Najít tu pravou elektrokoloběžky bylo pro toto podnikání klíčové a nechtěl jsem s tím začít dokud nenajdu kvalitní kus, který sám otestuji. 

Předtím než jsem u dodavatele udělal velkou objednávku jsem objednal 2 testovací kusy téhle koloběžky, abych se ujistil, že zákazníci budou spokojení a že bude minimální počet reklamací. (prozatím nejsou žádné reklamace)

Na koloběžce jsem ujel dohromady přes 350 kilometrů a neměl jsem s ní jediný problém. Vodotěsnost funguje jak má, udávaný dojezd sedí, maximální rychlost také.

Materiál je pevný a kvalitní. Koloběžka je velice lehká a dá se složit a rozložit během pár sekund.

Základní specifikace:
-        Motor o výkonu 350W
-        Maximální rychlost 31km/h
-        Dojezd až 35km na jedno nabití
-        Vodotěsná ochrana IP65
-        Baterie 10,5Ah
-        Váha 12,5kg
-        Materiál rámu - Slitina hliníku

Co mě ale překvapilo jsou možnosti v chytré mobilní aplikaci, ve které můžete nastavit libovolnou maximální rychlost, například 15km/h nebo také maximálně 31km/h.

Nastavit si můžete také akceleraci od 1-10, sílu brzdy od 1-10, tři rychlostní režimy nebo zámek koloběžky. Po jízdě se pak můžete podívat na veškeré jízdní statistiky, včetně kapacity baterie.

Jedná se tedy o skutečně kvalitní elektrickou koloběžku. Jinými slovy je to skutečně zlatá střední cesta pro běžného člověka, který cestuje po městě a hledá poměř cena/výkon. 

Důkaz, že se jedná o dobrou volbu v oblasti elektrických koloběžek je také ten, že mám informaci ohledně nákupu těchto koloběžek jedním velkým prodejcem v ČR, který objednával téměř sto kusů přesně tohoto modelu.


7. A co dodavatel?

V první řadě musím podotknout, že dodavatel má skladem více modelů, ale mě zaujal hlavně tento, protože před velkoodběrem jsem si ověřil, že se jedná na českém trhu o jednu z nejžádanějších specifikací elektrokoloběžky.

Samozřejmě kdo bude chtít, může svůj sortiment rozšířit o jiné modely. 

Dodavatel je ze zahraničí a sklady má v Evropě. Doba doručení trvá okolo 5-10 pracovních dní, přes DPD.
Odpovídá a reaguje rychle. Na zboží poskytuje záruku 12 měsíců.

Pokud se rozhodnete rozšířit portfolio produktů, dodavatel nabízí také dropshipping spolupráci. Takže do rozšíření skladových zásob nebudete muset investovat finance.


8. Je pro toto podnikání vhodná chvíle a budou za toto zboží lidé utrácet vzhledem k situaci ve světě?

Situace ve světě toto odvětví nijak negativně neovlivnila, ba naopak. Lidé chtějí šetřit, kde se dá a tak hledají například alternativní dopravní prostředek do práce a pro běžné cestování po městě. Nehledě na to, že poslední roky se ve světě rozšiřuje idea ekologie.

Osobně vídám venku čím dál více lidí používat právě tento "dopravní prostředek". Co vy? 

Nehledě na to, že studenti vysokých a středních škol také ocení tuto formu nízkonákladové a ekologické přepravy.


9. Vždyť je teprve začátek roku...

Možná si říkáte, kdo by si teď kupoval elektrickou koloběžku, když je venku ještě místy sníh? Na tohle mám jen jedinou odpověď. Buďte připraveni dopředu! Jaro přijde ani nevíte jak a někteří lidé se vrhnou na nákup elektrických koloběžek. Tím, že se jim budete ukazovat na sociálních sítích, v článcích na Google apod. už teď, koho myslíte, že si zvolí při svém nákupu? Přeci někoho, s kým už přišli nějak do kontaktu a uvízl jim v hlavě. O to by se mohl také trochu postarat i chytlavý název iScoot.cz. 
Sezóna začne a Vy budete připraveni. (vše zohledněno v marketingové strategii) 


10. Pronájem elektrokoloběžky, zisk z uzavření pojištění

Jako další silnou stránku tohoto READY-MADE Businessu vidím v pronájmu elektrických koloběžek pro rodiny s dětmi, přátelé, kteří chtějí vyrazit na výlet a nechtějí si kvůli jednomu víkendu kupovat elektrickou koloběžku. 

Cena pronájmu je aktuálně nastavená na 490Kč-250Kč/den. Záleží na počtu dní. 

Kalkulace pronájmu 
Modelový příklad na manželský pár s jedním dítětem, kteří chtějí vyrazit na víkendový pobyt. 

3 lidi, 3 dny -  1 170 Kč zisk z pronájmu. 

Může nastat i situace, kdy se nájemce rozhodne ke koupi, tzv. ideální stav - zisk z pronájmu, zisk z prodeje. 

Napadlo mě k pronájmu nabídnout lidem také uzavření pojištění proti krádeži, poškození apod., což by mohl být další zdroj přijmu. 

Dále jsem tuto možnost nezkoumal, novému zájemci však rád se vším pomohu. 


11.Třešnička na dortu - prodej doplňků

Další možností jak rozvinout příjmy v tomto byznys modelu je prodej doplňků a náhradních dílů na elektrické koloběžky. 

Může se jednat o: 
- Motor
- Baterii
- Helmu
- Držák na pití atd...

Při mém rychlém hledání jsem na zahraničním webu našel motor na tuto koloběžku za 1783 Kč, prodejní cena na českém webu 2490 Kč - zisk 707 Kč. 


12. Proč obchod neprovozuji sám?

Tento internetový obchod a vlastně celý projekt byl stvořen se záměrem prodeje novému vlastníkovi. Nový majitel tak obdrží full-service řešení v podobě nového a kompletně vypracovaného projektu, u kterého stačí už jen začít.

Z hlediska příležitosti bych jej provozoval sám, ale raději internetové obchody tvořím, než provozuji.


Na závěr děkuji všem, kteří jste se dočetli až sem. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte mě prosím na mou emailovou adresu: 

robintoman77@seznam.cz 

Nebo zde na webtrhu. 


(V prodejní ceně tohoto projektu jsou již započítaný veškeré náklady, včetně poplatku webtrhu.
Cena je tedy konečná.)

Přiložené miniatury