Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Poslednímu klientovi jsme zvýšili obrat z PPC o 253% - chcete být na dalším inzerátu?


hourglass
Skončil
05.01.2023 v 09:51
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Pracujeme pro firmy, které Facebook berou vážně. Vidí v něm příležitost, jak zvednout svůj obrat o další stovky tisíc měsíčně.

Pokud mezi takové firmy patříte, ale stále váháte, máte dvě možnosti.

Můžete se to naučit sami… anebo svůj čas využít příjemněji a celou práci nechat na nás.
Pustíte se do toho na vlastní pěst? Rozumíme, klidně nám napište pro pár cenných rad do začátku. Nebojte, rádi pomůžeme a nebudeme se Vám snažit nic prodat.

Máte se svým volným časem lepší plány? Skvělé.
Jako první se domluvíme na krátkém videohovoru a sladíme vzájemné představy o spolupráci. Když si padneme do noty, ihned se pustíme do práce.

Nastavíme Facebookové účty pro reklamu a společně vytipujeme nejlepší produkty pro inzerci. Opatrným testováním poznáme nejvhodnější cílové publikum, a s jakým typem reklam rezonuje. V takto vybroušené kampani Váš rozpočet využijeme, jak efektivně to jen jde. Osmi, desetinásobná návratnost pak není sci-fi, ale standard, kterého běžně dosahujeme pro své klienty. 

Při spolupráci dbáme na to, abychom Vás zatěžovali co nejméně. Každý měsíc jen dostanete přehledné vyhodnocení a marketingový plán na další období. V případě potřeby však na veškeré dotazy a požadavky reagujeme pohotově do jednoho dne.

Zaujalo Vás to?
Napište nám a nešetřete dotazy: 
jsme@agenturadva.cz
Nebo se pro další informace mrkněte na naše stránky: 
www.agenturadva.cz