Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Úspěšný web, eshop či blog na míru pro OSVČ i firmy


hourglass
Skončil
25.01.2023 v 13:09
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Jmenuji se Lukáš Caha. Věnuji se programování, které již roky úspěšně kombinuji s prací projektového řízení. Díky tomu se dokážu dívat na zadání realizace stránek nejen z technického pohledu funkčnosti webu, ale také z pohledu uživatelské jednoduchosti ze strany zadavatele.

Ať už ke svému podnikání potřebujete rozsáhlý web, e-shop, blog nebo jen jednoduchou mikrostránku, zaslouží si profesionální vzhled a reprezentativní funkčnost. Propracovaná webová prezentace vytvořená na míru podpoří vaše cíle, ať už jsou skromné nebo naopak míří do oblak.

Doladíme společně vaši představu o funkčnosti a nástrojích webu dohromady s finančními možnostmi, které pro realizaci máte tak, aby výsledek potěšil vás i budoucí návštěvníky stránek.

K webovým stránkám dodávám vlastní komplexní a propracovaný administrační systém, ve kterém zvládne správu webu i úplný nováček. Zajistím pro vás i grafický návrh a hostingové služby.

Pokud chcete zjistit, zda si padneme do noty, neváhejte mě kontaktovat. Zakládám si na krátké reakční době a dodržování termínů

Blíže vám o moji práci prozradí úspěšně spuštěné weby z mého šuplíku:

Dočetli jste až sem? Více už zjistíte jen na mém webu potrebujesweb.cz nebo přímo ode mě.

Web: www.potrebujesweb.cz
Email: lukas.caha@potrebujesweb.cz
Telefon: +420 777 693 068

Těším se na spolupráci.