03.10.2022 21:25
1
Zdravím všechny diskutující, 
přicházím s dotazem, který zajímá asi nás všechny.
Když někdo z vás vloží inzerát s nabídkou (tvorba webu, grafika, atd.) jakou máte zpětnou vazbu? Ozve se vám hodně zákazníků?
Nechci žádné přesné statistiky, ale zajímala by mě ta úspěšnost - když vložím inzerát, ozve se aspoň párkrát do měsíce někdo kdo má skutečný zájem?
03.10.2022 22:06
2
Bavime se zde o Webtrhu? Pokud ano, tak uz jsem hodne dlouho nedaval. Davam spis mensi poptavky na jednorazove ukoly, na ktere nemame kapacity, ale ta reakci nebyla spatna.

Nutno rict, ze na WT to v tu dobu zilo X-nasobne, bylo tu i dost poptavek a stacilo sledovat, vybirat si zajimavejsi a hned zakazniky kontaktovat a donutit alespon k prvotnimu callu a nejlepe ke schuzce.
04.10.2022 10:47
3
Oproti době např. 2 roky zpět, je to tak pětinová odezva a řekl bych, že i podobně klesl počet zhlédnutí. Já už tu inzeruji minimálně, i jsem neprodloužil odkaz v patičce, který mi odsud generoval zajímavá čísla, ale zas tak úplně bych to nezatracoval. I přesto, že zde se málokdy vygeneruje zajímavý obchod, tak stále má webtrh tu sílu, že dokáže přivést lidi na web. Chodí mi odsud lidi třeba i z postu nebo obchodu, které jsou staré X let.