Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Shadow Label

shadowlabel.cz

hourglass
Skončil
02.11.2022 v 20:02
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
E-shop byl založen a spuštěn na konci března 2022. Samotný e-shop běží na Shopify, jelikož cílem bylo nebýt omezen na český trh ale nadále expandovat a mít jednodušší možnost expedovat do ciziny. V současnosti je e-shop a samotný brand na začátku, tj návštěvnost webu i obrat jsou zatím zanedbatelné.

Důvod prodeje je převážně nedostatek času a financí. Díky tomu se nemohu e-shopu a celému brandu věnovat tak, abych naplnil jeho potenciál. E-shop a samotný byl vytvořen jako vedlejší projekt k hlavní pracovní činnosti, nicméně kvůli současným okolnostem už na jeho rozvoj nezbývá čas. Proto veškeré nabité knowhow, kontakty, skladové zásoby atd. včetně samotného e-shopu přenechám dál někomu, kdo bude mít chuť ho nadále rozvíjet.

Předmět prodeje:
Předmětem prodeje jsou skladové zásoby v hodnotě cca 300.000Kč, balicí materiál (kartonové krabice, obaly na batohy a visačky), e-shop na CZ doméně (shadowlabel.cz) běžící na Shopify + COM, EU, PL, SK domény, profily na sociálních sítích (IG, FB, Pinterest), kontakty na dodavatele. 
Fixní měsíční náklady na provoz e-shopu jsou přibližně 1.700,-

Samozřejmostí je také detailní uvedení do problematiky, zaučení, předání veškerého know-how, předání kontaktů na dodavatele a důležitých dokumentů. 

Pro více informací mě kontaktujte na email kouba@shadowlabel.com

POZN: Ceny za prodej e-shopu jsou uvedeny bez DPH. Tzn že ke konečné ceně bude připočteno DPH.