Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

DROPSHIPPING S HODINKAMI NA PRODEJ (Casio, Festina, QuikSilver, Nixon a další.)

24sedm.cz

hourglass
Skončil
15.10.2022 v 17:49
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Název:  LOGO-BLACK-PNG (kopie).png
Zobrazení: 206
Velikost:  2,5 KB

Více info: obchod@24sedm.cz

Prodávám svůj vlastní projekt. Dropshipping e-shopu 24sedm.cz na velice zajímavé doméně a s velkým potenciálem. Již dle názvu je to e-shop zaměřený primárně na prodej hodinek a slunečních brýlí. Široká nabídka známých značek jako Casio, Festina, Quiksilver, Nixon, Chpo, Triwa a další...

Budoucí majitel může pokračovat v dropshippingu nebo jít vlastní cestou a udělat z 24sedm.cz třeba největší monopol na prodej hodinek v evropě. Můžete se rozhodnout investovat do vlastních skladových zásob a vytvořit si třeba kamennou prodejnu v centru prahy, každopádně síla a potenciál brandu 24sedm.cz na to má.

Eshop běží na platformě Shoptet za měsíční paušální poplatek okolo 1.800 Kč. Produkty a skladové zásoby jsou automaticky nahrány přes XML feed distributora. Feed se automaticky, několikrát denně aktualizuje a tím předchází nepříjemným situacím, jako jsou například prodeje zboží, které již není dostupné skladem. Velký import, včetně nových produktů probíhá každý den o půlnoci, taktéž vše automaticky bez práce. 
Eshop je také napojený na platební bránu ShoptetPay.

Veškerý prodej probíhá formou Dropshipping, tzn. bez skladu. Sklad Vašeho distributora je prakticky i Váš sklad, za který nemusíte nic platit. Distributor zajišťuje kompletní logistiku objednávek přes přijetí objednávky, balení zboží a následné odeslání zákazníkovi.
Vše funguje automaticky. Úkolem budoucího majitele je tudíž jen marketing a sem a tam nějaký email.

Doprava je řešena společností Zásilkovna, a to dvěma způsoby - na konkrétní adresu a nebo výdejní místo.

Doména je koupená již minulý rok v srpnu ale dlouho trvalo než byl e-shop nastaven a zautomatizován na 100%. Součástí prodeje jsou rozjeté sociální sítě Instagram a Facebook s aktivními sledujícími.

INSTAGRAM @24sedm.cz

Náklady jsou pouze na paušál Shoptetu a poté samozřejmě na reklamy Google Ads, Sklik, GLAMI, socialky. Kolik se rozhodnete investovat je už na Vás a také na pracovníka marketingu (pokud si budete kampaňe spravovat sami, můžete ještě výrazněji ušetřit). Já investoval pouze do startovací brandové reklamy cca. 4.000,- skrze sociální sítě.

Zdroje na data a tabulky (Analytics, Shoptet) jsou samozřejmostí.


Projekt byl poslední měsíce dočasně pozastaven.


Více info: obchod@24sedm.cz

Přiložené soubory
sticker.pdf
(3,06 MB, 70 zobrazení)