Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Vyvíjíš vlastní webové projekty? Přijď na 20. Affiliate konferenci v Praze


hourglass
Skončil
27.10.2022 v 12:34
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Začni vyvíjet vlastní projekty a staň se nezávislým na svých zákaznících!!!
Jak expandovat do zahraničí? UX, technické SEO a příběhy úspěšných affiliate partnerů se dozvíte na 14. AFFILIATE KONFERENCI 5.11.2018 v Praze.


Již před 10 lety desítky developerských společností různých velikostí, kteří vyvíjeli weby na zakázku objevili výhodu affiliate marketingu.

V dnešní době už desítky vývojářských firem kompletně změnili svoji strategii a jejich vlastní příjem z affiliate projektů převyšuje zakázkovou výrobu webů.

Jak je to možné? jaké jsou plusy affiliate?

Predikovatelný měsíční příjem - když máte zajímavý projekt kam chodí jasná cílovka je to ideální projekt na monetizaci přes affiliate, kde dostáváte provize z objednávek klientů, kteří přicházejí k inzerentovi skrz vaše stránky.
Nezávislost na obchodním oddělení a na zákaznících - vyvíjíte svoje vlastní projekty, tedy svoje knowhow neprodáváte jednorázově za tvorbu webu pro zákazníka, ale dlouhodobě ze svých webových projektů získáváte každý měsíc peníze.

Všechny významné e-shopy nabízejí affiliate spolupráci - z těch největších to jsou Mall, Euronics, Kasa, Alza, Invia, Zoot, Answear, Footshop, Notino, Astratex, Sportisimo, Decathlon, Sephora, Sconto, Siko, Asko, atd.

Jaké jsou mínusy?
Musíte se trochu věnovat marketingu, nebo si někoho najmout, abyste získali na své affiliate projekty zákazníky, které následně monetizujete přes affiliate. Důležité je hlavně SEO.

Přijďte načerpat knowhow vašich kolegů co se affiliate zabývají už řadu let!!!!

Zveme vás již na 14. Affiliate konferenci, která je zaměřena výhradně na výkonnostní marketing. Proběhne 7 přednášek a 3 workshopy s předními e-shopy.
Účast kvalitních speakerů posouvá Affiliate konferenci do TOP performance kalendáře každého specialisty na výkonnostní marketing.


Na 14. Affiliate konferenci vás zve celý tým VIVnetworks.com, s.r.o., který vybudoval v ČR a SR největší veřejnou affiliate síť.

Registrace zde