Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej dropshippingového eshopu

www.obchodtrend.cz

hourglass
Skončil
26.10.2022 v 17:45
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dropshippingový e-shop s lukrativní doménou. Nabízíme k prodeji e-shop s více jak 50.000 produtky, který byl postaven na principu online prodeje bez nutnosti skladových zásob a fyzického balení a zasílání zboží. Jinými slovy, s naším eshopem můžete prodávat odkudkoliv na světě. A jak to funguje? Spojili jsme se s největší Českou skladovou společností, která skladuje přes více jak 120 000 produktů. Náš eshop je propojený s jejich skladovacím software, takže se nám na eshop v reálném čase propisují skladové zásoby. 

V momentě, kdy vám dorazí objednávka, vytváříte objednávku u skladového partnera a balíček zasíláte online přímo ze skladu k zákazníkovi. Na výběr doručovatelů máte DPD, PPL, ČP. 

Náš partner jako dodavatel drží nad produkty klasicky 2 roky záruku, takže při reklamaci zákazník zasílá balíček zpět k dodavateli. 

Dokážete tedy řídit Váš business bez nutnosti fyzicky pobývat v ČR nebo SK. 

Eshop jsme založili tento rok a nikdy jsme nespustili žádný marketing, tudíž návštěvnost je minimální. Nabízíme tento eshop jako funkční systém dropshippingového prodeje někomu, kdo si dokáže marketing a návštěvnost zařídit. Organicky jsme tento rok získali 13 objednávek v hodnotě 37 368Kč bez jakéhokoliv marketingu. 

Náš eshop prodáváme z důvodu toho, že jsme dostali ban na IČ ze strany google za porušení obchodních podmínek - Dodnes nevíme, za co přesně tato blokace vznikla, ale google s námi nekomunikuje. Pravděpodobně to bylo tím, že jsme měli vytvořené dva merchant center zároveň, což je v rozporu s OP google. Bohužel nám google nechce sdělit více, protože při jakémkoliv kontaktování nám vždy dorazí stejná zpráva, a to že si google vyhrazuje právo ukončit s kýmkoliv spolupráci.