Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej firem

Prodej zavedené montážní firmy


hourglass
Skončil
26.10.2022 v 13:52
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Nabízíme společnost která dodává a hlavně montuje vratovou techniku , brány, oplocení, okna a dveře a exteriérovou stínící techniku . 

Počet zaměstnanců 4 z toho 3 na živnost.  Další externě dle potřeby. Montáže oken a stínící techniky přes partnerskou firmu. 

Prodej celé společnosti plně za provozu se vším možno bez s.r.o. tu bychom si nechali a vše převedli na Vás.
Součástí je plně vybavený sklad za nízký nájem 4 tisíce / měsíc v střeženém areálu, včetně regálu a VZV po servise. Také vzorkovna s veškerým vybavením (PC,nábytek,vzorky apod.) za nízký nájem na hlavním tahu města. 
Součástí je také velká dodávka po servise a stk s vozíkem velkým 4x2m 1 rok starý  a druhým autem také po servise. Lešení, a profi nářadím pro dvě montážní party. Prostě vše co je potřeba pro chod firmy. 

Zaměstnanci jsou zaučení a schopní. Firma je celkově samostatná avšak je potřeba ji vést. 

Autorizace u předních výrobců u nás. Partnerské servisy opravy benzinových stanic - vrat. Vracející se zákazníci stavební firmy apod. Funkční e-shop a prodej bez montáže.
Za minulý rok okolo 300 provedených realizací. Letos je to více spojení partnerské firmy a přidání servisu stanic. Letos očekáváme spojení s velkou stavební firmou která do budoucna přinese mnoho zakázek.

Roční čistý zisk se pohybuje od 2 mil. v závislosti na zakázkách. 

Prodej z důvodu ztráty motivace co více vylepšit a také stěhování. 

Zaučení, ukázání apod. samozřejmostí i podpora  do budoucna. 

V případě více info mne prosím kontaktujte rád vše ukážu.