Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Výkonnostní online marketing __ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ


hourglass
Skončil
23.10.2022 v 08:55
Prodejce
A+
Výkonnostní online marketing zaměřený primárně na prodej.

Zvýším vaše prodeje díky výkonnostnímu online marketingu. S klienty se nejčastěji zaměřujeme na inzertní kanály, jakou jsou Facebook a Google Ads.


  • Facebook Ads - Zajistím kompletní PPC propagaci na Facebooku a Instagramu, které nesmí chybět téměr v žádném podnikání
  • Google Ads  - Sestavím vám PPC reklamy s ohledem na relevantní klíčová slova, abyste se zobrazovali správným klientům na Google. Vyladím vaše produktové inzeráty tak, aby cena za proklik byla co nejnižší. Reklamy nechám zobrazovat pouze těm, kteří vaše zboží opravdu vyhledávají.

  • Sekundárně dále pracuji v těchto nástrojích:
  • Sklik
  • Zboží
  • Heureka 
  • Google Tag Manager
  • Mergado

Soustředím se na cílený prodej produktů, nikoliv na pouhé zvyšování návštěvnosti či sběr lajků.
Svým klientům přivádím každý měsíc obrat v řádech milionů Kč

Zakládám si na poctivé práci, díky které jsme s klienty schopni neustálého posunu a rozvoje. Své zkušenosti jsem mimo jiné získával v marketingové agentuře INIZIO či PrimaFuture. Na volné noze podnikám již čtvrtým rokem. Přesto se v oboru neustále vzdělávám. Neuniknou nám tedy žádné novinky a my budeme vždy aktuální s těmi nejnovějšími trendy. Inzertní nástroje se neustále vyvíjí. Buďte i vy vždy v souladu s pravidly hry a využívejte své účty na maximum!

Neplaťte zbytečné sumy za „odpracované“ hodiny freelancerů nebo agenturních zaměstnanců.
Předem si stanovíme fixní částku, vypočítáme PNO a zhodnotíme si situaci, zda pro vás bude spolupráce výhodná. V případě, že pak budete se vším souhlasit, pustíme se do práce! U aktivně inzerujících účtů s potřebnou historií jsem schopný nabídnou záruku vrácení peněz za první dva měsíce spolupráce v případě, že nedodám výsledky, na kterých se domluvíme. 


Martin Váňa
info@martinvanamarketing.cz
+420 739 102 076
www.martinvanamarketing.cz
www.facebook.com/martinvanamarketing.cz