Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

TopShopify.store - prodávejte Shopify obchody po celém světě

TopShopify.store

hourglass
Skončil
06.10.2022 v 18:15
Prodejce
A
Název:  nahled_maly.jpg
Zobrazení: 93
Velikost:  90,2 KB


Trendem posledních let ve světě je bezesporu dropshipping. 


Většina online podnikatelů začíná právě na tomto systému prodeje. Jenže ne každý ho zvládne realizovat vlastními silami. 


A proto je tu TopShopify.store


Získejte nezávislost a vydělávejte 24 hodin denně pomocí systému poskytující Vašim zákazníkům hotový a kompletní obchod / eshop na platformě Shopify. 


TopShopify.store nabízí Vašim zákazníkům vytvoření kompletního internetového obchodu na platformě Shopify – největší eshopové platformě světa. Navíc jsou součástí i HOT produkty, které zrovna ve světě frčí.


Zákazník nákupem Vašich služeb ušetří nespočet nervů a hlavně spoustu času. Vytvoření obchodu pro nováčky je zdlouhavé a namáhavé. Takto si jej za pouhých 249 $ zakoupí „Na klíč“. Samozřejmě cenu si můžete nastavit podle sebe.


Velkou výhodou tohoto businessu je outsourcingové řešení objednávek. Obchody / eshopy tedy netvoříte Vy, ale dodavatel, který je profesionál v oboru a který má za sebou více něž 1100 prodaných eshopů. Projekt je koncipován pro celosvětovou poptávku. Platby probíhají prostřednictvím Stripe a PayPal, takže nejste limitováni geolokací.


Web TopShopify.store je uzpůsoben tak, aby Vašemu zákazníkovi předal podstatné informace v nejjednodušší, avšak velmi účinné formě. Navíc na doméně, která obsahuje pouze klíčová slova.


Co je platforma Shopify?


Trendem ve světě dropshippingu. Platforma, na které svůj business provozuje 1,7 milionu lidí z celého světa. Obsahuje nepřeberné množství nástrojů pro dropshipping a proto je ve světě nejpopulárnější.


Jak to funguje:


1. Zákazník vytvoří objednávku a zaplatí ji Vám na Vaši peněženku.
2. Předáte tuto objednávku dodavateli, který obchod vytvoří.
3. Předáte jen přihlašovací údaje Vašemu zákazníkovi a je hotovo.


Náklady na vytvoření jednoho eshopu jsou 95$ - zisk z každé objednávky je 154 $ (3700 Kč). 
Další důležitou vlastností je, že prodáváte nehmotný produkt. Můžete jej dodávat po celém světě během pár sekund a bez nákladů na dopravu!


Pro nového majitele mám připravený marketingový plán, který posune Vaše podnikání na jinou úroveň.


Co je součástí TopShopify.store


Doména, 14 dní servis z mé strany, marketingový plán, obchodní podmínky, zpracování ochrany osobních údajů a samozřejmě web jako takový.