Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Další nabídky

Sníte o vlastní firmě? Pomůžeme vám sestavit BYZNYS PLÁN pro banku nebo investora


hourglass
Skončil
21.10.2022 v 18:10
Prodejce
A
"Na světě je víc lidí, kteří to vzdají, než těch, kteří ztroskotají."
Henry Ford, americký podnikatel

Pokud chcete představit svůj podnikatelský nápad investorům nebo bance a získat peníze na jeho realizaci, potřebujete mít připravený perfektní podnikatelský plán. Nabízíme vám odborné vypracování byznys plánu, zpětnou vazbu i konzultace podnikatelského záměru.Naše služby

Tvorba podnikatelského plánu

Na základě vaší podnikatelské myšlenky vytvoříme kompletní podnikatelský plán pro investora nebo banku, který bude bez obvyklých chyb, sepsaný v "řeči investorů", se smysluplným rozpočtem a dokonale připravený pro získání investice i realizaci.
Více informací


Zpětná vazba na záměr

Poskytneme zpětnou vazbu na váš podnikatelský záměr ještě před jeho realizací nebo předložení bance / investorovi, díky čemuž budete mít jistotu, že je perfektně připraven, že například obsahuje všechny důležité části, které investoři očekávají, že je použito správné a odborné názvosloví, že plán naopak neobsahuje logické či gramatické chyby a že je váš rozpočet reálný.
Více informací


Konzultace záměrů
Pokud nechcete sestavit celý podnikatelský záměr nebo získat zpětnou vazbu, ale potřebujete zkonzultovat jiné věci, nabízíme možnost konzultací podnikatelského záměru a s ním spojených věcí za hodinovou sazbu. Díky zkušenostem přineseme nové myšlenky a nápady, jak váš záměr rozvinout, jak zvýšit příjmy, snížit výdaje nebo eliminovat možná rizika.
Více informací


Vždy je lepší dělat chyby na papíře, než při realizaci... Buďte s námi připraveni přeměnit vaše podnikatelské myšlenky na kvalitní podnikatelský plán!


Kontakty:
web: https://www.podnikatelskeplany.cz
e-mail: info@podnikatelskeplany.cz
kontaktní osoba: Ing. R. Michelfeit
poptávkový formulář: najdete zde
tel: 608607625 (volejte po - pá 09:00 - 17:00)
osobní setkání: potkat se můžeme především v Praze a Středočeském kraji (Mladé Boleslavi, Poděbradech, Nymburce), ostatní místa po dohodě. Většinu věcí jsme schopni vyřešit na dálku - neváhejte nás kontaktovat, ať už jste odkudkoliv.

Budeme se těšit na spolupráci.