Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

XenSeo.ml ► Mezinárodní Saas projekt ► Report SEO analýzy pro majitele webových stránek a eshopů

xenseo.ml

hourglass
Skončil
01.10.2022 v 05:16
biders
Vyhrál m*****s
Prodejce
A
Získejte nezávislost a vydělávejte 24 hodin denně pomocí automatického systému poskytující zákazníkům kompletní online SEO analýzu a SEO nástroje, které potřebuje každý provozovatel webové prezentace.


XenSeo.ml je nabytý funkcemi a hlavně pracuje sám, bez Vašeho zásahu. Vysoce sofistikovaná a propracovaná aplikace. Stačí pořádně nakopnout marketing.


XenSeo.ml je připraven, stačí připojit Vaší peněženku (mohu připojit za Vás). Pro nového majitele mám připravený marketingový plán, který posune Vaše podnikání na jinou úroveň.


XenSeo.ml se ovládá pomocí jednoduché administrace, kde lze vše nastavit. Nepotřebujete být programátor, nastavení je jednoduché a přívětivé a zvádne jej každý. Na XenSeo.ml lze napojit platební brány: PayPal, Stripe, RazorPay, Paystack, Coinbase, Crypto.com a bankovní převod. Osobně doporučuji Stripe – malé poplatky a provoz bez problémů. Pomocí Stripe můžou zákazníci platit platební kartou po celém světě, nejste tak limitovaní zemí.


XenSeo.ml funguje na bázi předplatného. Po zakoupení se zákazníkovi každý měsíc automaticky účtuje platba, dokud členství nezruší. Plány předplatného si můžete nastavit podle sebe – cenu určujete VY! Lze nastavit i na jednorázové vypracování SEO přehledu, za částku, kterou si sami určíte.


Součástí je i developers zóna, kde jsou uvedeny informace, jak napojit API a ovládat aplikaci dálkovým přístupem. Vhodné pro poskytovatele SEO servisu.

Další důležitou vlastností je, že prodáváte nehmotný produkt. Nemáte na něj žádné finanční náklady a můžete jej dodávat neomezeně. Navíc po celém světě během pár sekund a bez nákladů na dopravu!

Při větší snaze a správném marketingu se dá jednoduše docílit obratu i $ 3000 měsíčně. Při ceně $ 99 za měsíc stačí pouze 30 předplatitelů!

Cena za tuto SEO analýzu se u marketingových společností pohybuje okolo $ 500, Vy ji zákazníkovi můžete nabídnou levněji a získat tak větší atraktivitu pro kupující.

Dalším způsobem monetizace je prodávat jednotlivé SEO analýzy prostřednictvím webů typu stovkomat.cz a jejich zahraničních obdobách.


Co všechno nabízí XenSeo.ml Vašim zákazníkům?

Kompletní analýzu webu – prověří 33 atributů – vytvoří interaktivní report webu, nebo si jej může stáhnout do PDF.

Automatická analýza

Title, Meta Description, Headings, Content keywords , Image keywords, SEO friendly URL, 404 page, Robots.txt, Noindex, In-page links, Language, Favicon, Text compression, Load time, Page size, HTTP requests, Image format, JavaScript defer, DOM size, HTTPS encryption, Mixed content, Server signature, Unsafe cross-origin links, Plaintext email, Structured data, Meta viewport, Character set, Sitemap, Social, Content length, Text to HTML ratio, Inline CSS, Deprecated HTML


Obsahuje 24 seo nástrojů potřebných k vylepšení webu


Website status checker, Ssl checker, Whois Lookup, DNS lookuk, IP lookup,
Pass generator, JS minifier, CSS minifier, HTML minifier, QR generator,
User-Agent parser, MD5 Generator, Color converter, URL parser, UUID generator, Lorem Ipsum generator, Tag remover, Word density counter, Word counter, Case converter, Text to slug converter, URL converter, Base64 converter


Vyzkoušejte XenSeo.ml na vlastní kůži:


Živá ukázka administrace:

Login - XenSeo

E-mail: admin@gmail.com

Heslo: 123456


Živá ukázka uživatel:

E-mail: user@gmail.com

Heslo: 123456

Login - XenSeo

************************************


Jiné weby podobného portálu. Cena dle domluvy. Pšte na e-mail: seocpanel@gmail.com


Živá ukázka administrace:

Login - XenAnalytics

E-mail: admin@gmail.com

Heslo: 123456


Živá ukázka uživatel:

E-mail: user@gmail.com

Heslo: 123456

Login - XenAnalytics

**********************************************

Živá ukázka administrace:

Login - XenShort

E-mail: admin@gmail.com

Heslo: 123456


Živá ukázka uživatel:

E-mail: user@gmail.com

Heslo: 123456

Login - XenShort

Přiložené soubory
SEO_Report.pdf
(1 013,4 KB, 31 zobrazení)