Hledáme lidi pro START-UP


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
16.10.2022 v 14:31
biders
79% odezva
29 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Web
Rozpočet
Nad 200 tisíc Kč
Ahoj,

chtěli byste se zapojit do zajímavého start-upu? Hledáme lidi i méně zkušené, kteří se nebojí přiložit ruku k dílu a chtěli by vytvořit něco zajímavého. Chceme vytvořit HUB pro více start-upů, kde všichni mohou spolupracovat a profitovat z různých projektů. Zajímáme se o lidi z různých oborů od vývojářů po obchodníky. Pokud se chceš zapojit do start-upové komunity, ozvi se nám.

V první fázi hledáme:
Vývojáře webových stránek, grafiky, SEO, sociální sítě, marketing. (Nemusíte být super programátor. Umíte pouze něco, ale dobře? Nevadí. Pokud se chcete přiučit od ostatních a hlavně máte chuť společně něco vybudovat, jste vítaní).

Později budeme potřebovat:
Tvůrce obsahu, projektové manažery, fotografy, specialisty na blockchain, výživové specialisty, obchodníky, překladatele, architekty atd.
Samozřejmě rádi mezi sebou uvítáme také potencionální investory, lidi se zajímavými nápady a vůbec lidi s chutí vybudovat něco velkého. Nejen pro zisk, ale i pro potěšení být toho součástí.

Ať je ti 18 nebo 60 a máš co nabídnout, pojď mezi nás. Nabízíme partnerskou, přátelskou atmosféru. Zdá se ti, že jsi stále na stejném místě a neposouváš se dál? Spolupráce s námi může být třeba i restart tvého života!

A i když jste výše nenašli nic, čím byste přispěli aktuálně. Nevadí. Napište v čem jste dobří, co můžete nabídnout a třeba se uplatníte v dalším projektu.