Zadejte hledaný výraz...

IT – Procesní specialista

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 16. 8. 2022
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Kdo jsme
Jsme česká technologická firma tvořící podnikové systémy. Vybudovali jsme unikátní platformu, na které stavíme systémy pro klienty napříč nejrůznějšími obory. Právě díky této vlastní platformě dokážeme stavět podnikové systémy bez programování a v rekordních časech.
Klademe vysoké nároky, aby naše systémy byly moderní, měly propracované funkce, byly uživatelsky přívětivé a držely celkově vysokou úroveň. Stejně tak máme propracované vnitřní firemní postupy, které neustále zlepšujeme.
Nyní hledáme nového kolegu, který nám pomůže se správou existujících řešení a s dalším rozvojem v nově otevírané pobočce v Benešově.
Náplň pracovní pozice
Nejdříve Vás naučíme, co naše platforma dokáže. Zasvětíme Vás jak z uživatelského pohledu, tak z pohledu její konfigurace a správy.
Zpočátku budete řešit jednoduché konfigurace a obecné dotazy uživatelů. Tím se seznámíte se všemi funkcemi, existujícími procesy a postupy. Neustále budete mít k dispozici naše kolegy, kteří Vám budou ochotně a přátelsky pomáhat, abyste získali jistotu.
Následně budete řešit i složitější procesy a konfigurace, které obnáší pečlivou práci. Budete analyzovat existující systémové procesy, navrhovat jejich zlepšení, testovat funkce, komunikovat s klienty, modelovat nové procesy a konfigurovat aplikace v platformě. Čeká Vás velmi rozmanitá práce, kdy proniknete do mnoha oborů a porozumíte jejich procesnímu fungování.
Díky tomu, že jsme rychle rostoucí společnost, máte jedinečnou možnost dosáhnout širokého kariérního růstu ve stabilním oboru a přispět k budování naprosto unikátního produktu.
Co požadujeme:
  • Minimálně středoškolské vzdělání;
  • Analytické a logické myšlení;
  • Komunikativní a prezentační dovednosti;
  • Smysl pro detail a pečlivost;
  • Pokročilá práce s MS Office;
  • Samostatnost, disciplinovanost a zodpovědnost;
  • Pasivní znalost angličtiny pro dohledávání informací a studium;
  • Nadšení pro nejmodernější technologie;
  • Základní povědomí o principech programování (není podstatné jaký programovací jazyk).
Výhodou:
  • Základní znalost Javascriptu;
  • Zkušenost s vnitropodnikovými procesy;
  • Zkušenost s navrhováním aplikací;
  • Zkušenost s procesními diagramy;
  • Zkušenost s tvorbou databází / datových podkladů;
  • Vzdělání se zaměřením na IT.
Co nabízíme:
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr;
  • Nástupní mzda 30 000 – 50 000 Kč;
  • Rostoucí mzdové ohodnocení s rostoucími schopnostmi a zodpovědností;
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu;
  • Rozmanitou práci;
  • Získání odborných znalostí;
  • Práce s moderními IT nástroji a produkty;
  • Zázemí stabilní společnosti v oboru;
  • Stravenkový paušál;
  • Mladý a přátelský kolektiv.
Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala a jste osobnost, která chce v životě něčeho dosáhnout, napište nám a zašlete Váš strukturovaný životopis. info@encore-tech.cz
Společnost:  Encore Technologies s.r.o.
39 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 26. 8. 2013
Neověřen
ikona hodnoceni
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.