Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Startup s dárkovými poukazy (Qnakup.cz)

www.qnakup.cz/homepage

hourglass
Skončil
31.08.2022 v 08:39
biders
Vyhrál P*****9
Prodejce
A
Dobrý den,

prodám aktuálně bezkonkurenční startup zaměřený na online prodej dárkových poukazů přímo z prodejní plochy. https://www.qnakup.cz/homepage/
Podívejte se na pdf s prezentací qnakup_promolist.pdf

Služba je založena na tom, že partner (obchod) si vloží do systému své položky (nebo služby), následně si vygeneruje QR kód, přes který může jeho zákazník danou položku online darovat svým blízkým. Těm přichází dárkový poukaz automaticky do emailu. Platba probíhá přes platební bránu (tu si partner ovládá přes svůj backend)

QR kódy lze umístit např. na prodejně nebo do tiskovin.

Systém je velmi propracovaný, zohledňuje různé varianty produktů a jejich jednotky, má superadmin pro správu partnerů, ale také např. obsahuje fakturační systém, který generuje doklady. Funkcí je celá řada.

Náhled na backend

Název:  admin.png
Zobrazení: 271
Velikost:  59,7 KB

Startup obsahuje:
- samotný systém programovaný na míru
- hlavní prezentační web (www.qnakup.cz/homepage)
- profesionální promo video
- právní dokumentaci
- marketingové materiály

Celý startup jsem budoval cca rok s velkou ambicí. Vynaložil jsem poměrně velké finanční náklady, aby se projekt dotáhl (programátoři, grafici, právník, mentoři, daňový poradce atd.) Vše je otestované a 100% funkční. Proběhlo pár jednání se zajímavými obchodními partnery, kteří by měli zájem o spolupráci (předám kontakty). Nicméně zjistil jsem, že jako one man show jsem si ukousl velké sousto a nemám sílu ani další prostředky to adekvátně uvést na trh. Čili, zatím to nebylo nikdy spuštěno ani komunikováno. Projekt má velký potenciál, kdy je ale zapotřebí, aby se ho chopil člověk s patřičnými kontakty a zázemím.

Rád se případně pobavím s vážnými zájemci o podrobnostech.
Prodávám jako fyzická osoba, neplátce. Faktura samozřejmostí.

100% serióznost. Můžeme se spojit i po tel. 607 867 936