Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Umístím propagační článek na blesk.cz nebo jinou velkou stránku


hourglass
Skončil
24.08.2022 v 17:50
Prodejce
A
Dobrý den,

nabízím Vaší firmě kompletní servis v oblasti publikování propagačního článku/článků o firmě, službách, výrobcích. Článek/články mohu publikovat na stovkách různých webových stránek (od velkých webů, například: blesk.cz, e15.cz, zeny.cz, maminka.cz, ireceptar.cz, frekvence1.cz, pcworld.cz, autoweb.cz až po menší oborové weby za velmi zajímavé ceny). Publikování propagačních článků se věnuji dlouhodobě, mohu tak nabídnout zkušenosti, kvalitní služby a samozřejmě, v případě zájmu, ukázat svoji práci.

Výhody pro Vás

1) Spolupracuji s desítkami provozovatelů webových stránek, pod jejichž portfolio spadají stovky webů, na kterých je možné článek publikovat.
2) Ušetříte hodiny práce hledáním vhodných webů, řešení cen a detailních podmínek pro publikování. Zajistím sepsání článku (pokud svůj vlastní nemáte) zkušeným copywriterem, aby obsahoval správná klíčová slova a byl obsahově zajímavý a čtivý.
3) Naleznu pro Vás vhodné weby v cenové hladině podle Vašich možností a potřeb.
4) Propagujete svoji firmu a výrobky efektivní a lidmi oblíbenou a žádanou formou. Článek čtenářům přinese přidanou hodnotu, proto jej lidé budou chtít číst a jednoduše se tak o Vás dozví.
5) Články zůstávají na webech natrvalo, takže je jejich publikování důležité pro přivádění návštěvnosti v průběhu dalších měsíců.

Zajímá Vás možnost publikování propagačního článku? Pokud ano, napište mi.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,

Milan Sperát
e-mail: sperat.milan@email.cz
IČ 03031152