Prodej e-shopu 24sedm.cz

www.24sedm.cz
preview

Vyvolávací cena
390 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
04.09.2022 v 16:55
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Návštěvnost posl. měsíc
100
Zisk posl. měsíc (Kč)
6 000
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Dropshipping
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Móda
Více info: jakub@24sedm.cz

Prodávám svůj vlastní projekt. Dropshipping e-shopu 24sedm.cz na velice zajímavé doméně a s velkým potenciálem. Již dle názvu je to e-shop zaměřený primárně na prodej hodinek a slunečních brýlí. Široká nabídka známých značek jako Casio, Festina, Quiksilver, Nixon, Chpo, Triwa a další...

Budoucí majitel může pokračovat v dropshippingu nebo jít vlastní cestou a udělat z 24sedm.cz třeba největší monopol na prodej hodinek v evropě. Můžete se rozhodnout investovat do vlastních skladových zásob a vytvořit si třeba kamennou prodejnu v centru prahy, každopádně síla a potenciál brandu 24sedm.cz na to má.

Eshop běží na platformě Shoptet za měsíční paušální poplatek okolo 1.800 Kč. Produkty a skladové zásoby jsou automaticky nahrány přes XML feed distributora. Feed se automaticky, několikrát denně aktualizuje a tím předchází nepříjemným situacím, jako jsou například prodeje zboží, které již není dostupné skladem. Velký import, včetně nových produktů probíhá každý den o půlnoci, taktéž vše automaticky bez práce. 
Eshop je také napojený na platební bránu ShoptetPay.

Veškerý prodej probíhá formou Dropshipping, tzn. bez skladu. Sklad Vašeho distributora je prakticky i Váš sklad, za který nemusíte nic platit. Distributor zajišťuje kompletní logistiku objednávek přes přijetí objednávky, balení zboží a následné odeslání zákazníkovi.
Vše funguje automaticky. Úkolem budoucího majitele je tudíž jen marketing a sem a tam nějaký email.

Doprava je řešena společností Zásilkovna, a to dvěma způsoby - na konkrétní adresu a nebo výdejní místo.

Doména je koupená již minulý rok v srpnu ale dlouho trvalo než byl e-shop nastaven a zautomatizován na 100%. Součástí prodeje jsou rozjeté sociální sítě Instagram a Facebook s aktivními sledujícími.

INSTAGRAM @24sedm.cz

Náklady jsou pouze na paušál Shoptetu a poté samozřejmě na reklamy Google Ads, Sklik, GLAMI, socialky. Kolik se rozhodnete investovat je už na Vás a také na pracovníka marketingu (pokud si budete kampaňe spravovat sami, můžete ještě výrazněji ušetřit). Já investoval pouze do startovací brandové reklamy cca. 4.000,- skrze sociální sítě.

Zdroje na data a tabulky (Analytics, Shoptet) jsou samozřejmostí.


Více info: jakub@24sedm.cz