Proměňte váš Android telefon v SMS bránu.


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
28.07.2023 v 12:29
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Využijte výhod vašeho mobilního tarifu spojením s BulkGate a posílejte SMS notifikace nebo velké SMS kampaně s minimálními náklady.

Chcete odesílat hodně SMS zpráv za málo peněz? Vyzkoušejte naše Mobile Connect řešení a využijte váš mobilní tarif naplno. Získejte přístup ke všem prémiovým funkcím našeho BulkGate Portálu za zlomek ceny (od 0,05 Kč / SMS pro Česko). Stáhněte si ZDARMA aplikaci Mobile Connect do vašeho telefonu a prostřednictvím BulkGate Portálu jej proměňte v plnohodnotnou SMS bránu. Mobile Connect app podporuje komunikaci se zákazníky přes portál, API i integrace.Co je k tomu potřeba?

- stáhněte si Android aplikaci Mobile Connect a nainstalujte ji do vašeho mobilního zařízení
- zaregistrujte se na BulkGate Portálu
- aktivujte a připojte svůj telefon se systémem Android ke službě BulkGate. Návod najdete zde.


Výhody Mobile Connect a BulkGate

Spojením Mobile Connect app a BulkGate SMS brány získáte všechny naše výkonné marketingové nástroje zdarma.

Potřebujete posílat hromadné SMS zprávy nebo vytvářet marketingové kampaně? Použijte náš online Portál. Chcete rozšířit svou aplikaci o zasílání SMS zpráv? Využijte naše API rozhraní. Provozujete e-shop a potřebujete zasílat upozornění vaším zákazníkům? Vyzkoušejte naše bezplatné moduly a pluginy pro e-commerce.


Online Portál

Tvořte a odesílejte kampaně na pár kliků. Editor kampaně vás provede od importu kontaktů, přes psaní zprávy až po naplánování a odeslání kampaně. Analyzujte výsledky svých kampaní pomocí přehledných metrik a zlepšujte jejich výkonnost s každou novou kampaní.

BulkGate API

Potřebujete propojit vaši aplikaci s vaším mobilním telefonem pomocí API? Mobile Connect app spolupracuje s většinou BulkGate SMS API. U nás si určitě vyberete tu správnou SMS API pro jednoduché napojení vaší aplikace.


Moduly a pluginy

Mobile Connect je možné používat s většinou BulkGate integrací. Přehled pluginů a modulů, podporujících kanál Mobile Connect app, naleznete na stránce Integrace.


Mobile Connect od BulkGate. Řešení, které se vyplatí.