VELKOOBCHOD: Koberce a podlahy pro Váš eshop/prodejnu


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
08.07.2023 v 08:33
Prodejce
A
Lokalita
Praha
Provozujete e-shop nebo kamennou prodejnu a hodil by se Vám do nabídky náš sortiment koberců a podlah? Zakládáte si na výběru kvalitních a originálních produktů pro Vaše zákazníky?
Tak se pojďme stát partnery!
 
V naší nabídce můžete najít tisíce produktů za velkoobchodní ceny. Soustředíme se na kompletní služby, tedy prodejem koberce/podlahy to nekončí, ale rádi zařídíme doručení na Vaši adresu nebo přímo Vašemu klientovi, poskytneme Vám vzorníky, můžeme se pobavit i o zapůjčení některého zboží do komise, zajistíme pokládku, poskytneme profesionální poradenství, zařídíme výrobu koberců na míru atd.
 
Nabízíme kusové kobercemetrážerohožkyběhouny, oblíbené omalovánkové koberce a spoustu dalších dětských kobercůkoberce s vlastním logem/potiskem.
 
Dokážeme Vám poskytnout různé produktové xml feedy obsahující vždy aktuální skladovou dostupnost, profesionální fotky, videa, popisky, parametry, ceny apod., které můžete využít na e-shopu/webu nebo které budou sloužit pro Váš přehled.

Máme k dispozici vzorníky materiálů, které Vám můžeme zapůjčit.
 
Poskytujeme široké možnosti dopravy pro ČR i Slovensko
  • Dropshipping – zboží je možné poslat přímo od nás ze skladu Vašemu zákazníkovi.
  • Možnost vyzvednout si zboží přímo v našem skladu v Praze – Horních Počernicích.
  • Možnost využití naší dopravy pro zaslání na Váš sklad / prodejnu. 
Nabízíme zajímavou slevu z MOC cen, možnost úhrady na fakturu, kompletní poradenství, xml feedy, B2B systém pro snadnou tvorbu objednávek včetně možnosti importu objednávek, přikládání Vašich dokumentů do zásilek, případně přelepení Vaší páskou s logem a mnoho dalších služeb.

Nikolas Damjanović
Key account manager
+420 771 225 012
Mujkoberec.cz - velkoobchod
nikolas@mujkoberec.cz

 
Těšíme se na naší budoucí spolupráci!