Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídka práce

Pracovník/ce výdejny zdravého e-shopu na poloviční úvazek/brigáda


hourglass
Skončil
28.05.2022 v 16:29
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Hledáme zaměstnance do nově vzniklé výdejny e-shopu na Praze 5. Začátkem inzerátu chceme vypíchnout jednu důležitou věc, sháníme takového člověka, který ví, že ostropestřec léčí játra, probiotika jsou živé organismy a zkratky IBD a IBS neznačí objem kontejneru, ale střevní nemoci. Tedy rádi mezi sebou přivítáme člověka, který má přehled a ví, že často to jediné, co tělo ke zdraví potřebuje, je kousek přírody. Váš životopis je u nás vítán, pokud při zdravotních problémech volíte raději přírodu než komerční chemii. 

Preferujeme spíše ženu, ale to jen z toho důvodu, že u žen předpokládáme větší znalost v tomto „oboru“, ale třeba nás mile překvapí i nějaký muž, čemuž se rozhodně nebráníme! 😊

Práce je na poloviční úvazek, tudíž vhodná i pro maminky na rodičovské dovolené a invalidní důchodce, kteří nemají problém vykonávat fyzickou práci (balení balíků). 

Co bude práce obnášet? 
- zákaznickou podporu e-shopu (zodpovídání zákaznických dotazů na e-mailu a mobilu; dotazy se budou týkat převážně jen odesílání zboží nebo (ne)přijetí plateb za objednávku)
- výdej e-shopových objednávek
- pomoc zákazníkům s výběrem, v případě, že je nějaký produkt zaujme a budou o něm chtít vědět více; konzultace 
- balení a expedice e-shopových objednávek


Co by měl zájemce o tuto pozici umět? 
- znalost prostředí shoptetu bude určitě výhodou, ale kdyžtak zaučíme