Necukruju.cz - prodej food start-up est.2020

Vyvolávací cena
69 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
10.06.2022 v 17:52
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Obor podnikání
gastronomie
Forma podnikání
OSVČ
Rok registrace
2020
Základní kapitál (Kč)
20000
Hodnota skladu (Kč)
7 500
Obrat za uplynulý rok (Kč)
125 000
Dluhy (Kč)
0
Plátce DPH
Ne
Zaměstnanci
Ne
Adresa webu
www.necukruju.cz
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Zavedený food start-up na mixování a pečení low carb, vegan, bezlepkových dia produktů. Sortiment zahrnuje jak hotové produkty (různé druhy sušenek, cukroví, chipsy, výrobu dortů na zakázku), tak přípravu směsí na vlastní pečení v domácnosti. Zavedený eshop, nasmlouvané dodávky přes Scuk.cz. Provozovna v nájmu, živnost bez dluhů. Zavedené aktivní sociální sítě - Facebook, Instagram. K dispozici ponechání reklamy na OA Octavia (nespadá do prodeje). K prodeji i skladové zásoby (včetně hotového zboží), logo, doypacky a stroj na mletí vlastní mouky z ořechů a semínek.
Cena k jednání, více informací mailem necukruju@seznam.cz či na telefonu.
Prodávám z časových důvodů.

Přiložené miniatury