► VÝPRODEJ DOMÉN ► tocime.cz

Aktuální cena
605

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
26.01.2022 v 16:47
biders
Vyhráva F*****.
Prodejce
A
Kontaktovat
Doména
Tocime.cz
Koncovka
CZ
Téma
Kultura
www.tocime.cz

Nabízíme k prodeji zatím nevyužitou doménu Točíme.cz


Provozujete filmové studio? Umístěte svůj web na doménu Točíme.cz, kde Vás zákazníci i fanoušci snadno najdou. Nabízíte svoje kameramanské služby? Potom bude doména Točíme.cz užitečná i pro Vás. Také můžete vytvořit zábavný portál s videi, soutěžní web o nejlepší video a další projekty. Doména je vhodná i jako investice.


Délka: 1 slovo / 6 znaků / bez pomlček

Předplacená do: 27. 4. 2022

Registrovaná: 27. 4. 2021

Vyvolávací cena: 490 Kč bez DPH / 593 Kč


Platba:
Převodem na bankovní účet. Daňový doklad samozřejmostí, jsme plátci DPH. Při zadávání platby je potřeba řídit se cenou včetně 21% DPH.
Převod domény:
Po připsání platby zajistíme zdarma změnu držitele, stačí jen potvrdit e-mail. Následně Vám necháme zaslat heslo potřebné pro bezplatné převedení domény k Vašemu registrátorovi. (Předplacené období zůstane v celé délce.)
Další domény na prodej:
Prodávající:
Jiří Poláček, IČO: 02152096, DIČ: CZ8612063328, ✉ info@letem.cz

Dlouhodobě na prodej.
Pokud se doména neprodá v aukci, můžete se ozvat i později. Cena dohodou.