Nabízím vám kvalitní překlady z pl / aj do češtiny i naopak


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
06.03.2022 v 12:06
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den,
nabízím Vám kvalitní překlady textů z PL / AJ do češtiny i naopak. Studovala jsem polskou filologii a angličtině jsem se věnovala na jazykové škole. Oba jazyky používám denně při své práci jak slovem, tak písmem a neustále se vzdělávám a zdokonaluji. Zakládám si totiž na kvalitně odvedené práci. Mimo to každý můj překlad do PL či do AJ prochází korekturou u rodilého mluvčího. 
Překládám již od roku 2017. Od roku 2019 jsem OSVČ, takže mám možnost fakturace. Nebráním se dlouhodobé spolupráci, ani expresním zakázkám. Mám zkušenosti s překlady odborných i neodborných textů (technické manuály, mobilní aplikace, webové stránky, e-shopy, popisy různých produktů, články na téma zahradnictví, vaření, cestování či kultury). 
Cena za normostranu se odvíjí od náročnosti textu, a záleží také na tom, zda je potřeba rychlé dodání či nikoli. Cena je tedy na oboustranné dohodě. 
Překlad je možný také v jazykových kombinacích z AJ do PL či naopak.