Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Další nabídky

Jednostránkový eshop na míru za akční cenu 4900 Kč


hourglass
Skončil
01.01.2022 v 09:56
Prodejce
A
Jistě jste slyšeli o jednoproduktových eshopech. Když jsme s nimi před lety jako první v ČR začali, fungovala mezi nimi a Facebookem nějaká zvláštní chemie a úžasně to prodávalo (ta chemie stále funguje :)). Během krátké doby se objevila nabídka jednoproduktových eshopů snad v každém eshopovém řešení v ČR. Ale nikdo nepochopil to základní tajemství. Naše eshopy totiž nebyly na jeden produkt. Ony byly a jsou jednostránkové a to je jejich tajemství. PPCčkaři a různí poradci Vám budou tvrdit že musíte mít vícekrokový košík ale to jednoduše není pravda. My vycházíme z výsledků a reálných čísel. 
 Nyní pro Vás máme časově omezenou nabídku (do naplnění kapacity) a tou je výroba jednostránkového eshopu na míru. Zde vidíte demo eshopu.  Vytipujte si svoje top produkty a uděláme pro ně jednostránkový eshop. Za 4900 Kč Vám demo eshop vyladíme barevně dle Vašich představ, na přání dodáme i texty a nastavíme ExitShopový účet (v rámci této akce nabízíme VIP nájem za neomezený účet v ExitShopu - jen 1% z obratu bez DPH a poštovného) a naplníme zboží do skladového systému. 
 V případě zájmu nabízíme pro naše klienty i fulfillment (cena od 20 Kč za jednu zásilku!)

Zahoďte svoje předsudky a vyzkoušejte si tento vyjímečný marketingový kanál. Pomůže vám s tím náš kolega Mirek. Pište na mirek@exitshop.cz nebo volejte 608 731 020.

Těším se na spolupráci. Radek Kilevník, jednatel ExitShop s.r.o.

Přiložené miniatury