Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Hledáme Python/Django developera na jednorázovou i dlouhodobou spolupráci

Zdravím, do naší agentury Think Easy s.r.o. hledáme Developera na Backend.
Kdo jsme?
Jsme malá pražská agentura vyvíjející software na míru. Používáme moderní technologie, jedeme agile atd.
Náš web je zde: https://thinkeasy.cz/
Co děláme?
* Webové aplikace(SPA, PWA)
* Mobilní aplikace(React Native, Kotlin, Swift)
* Informační systémy
* IoT
Pro představu odkaz na reference: https://thinkeasy.cz/reference/
V čem děláme?
* BackEnd:
* Python
* Django(v2/v3)
* FastAPI
* REST
* GraphQL
* FrontEnd:
* React.js
* Typescript
* Redux
* React Native
* Architect UI
Náplň práce:
* Komunikace s kolegy
* Práce s Gitem
* Codereview
* Návrh řešení backendu aplikací
* Vývoj backendu v Djangu / Django Rest Frameworku, FastAPI nebo Graphene
Co nabízíme?
* part-time/full-time
* HPP/OSVČ
* Případně podíly na zisku na projektu nebo podíl ve firmě
Komu by mohla tato pozice vyhovovat?
* Někdo, kdo má ambice stát se vůdčí osobností v agentuře
* Někdo, kdo má své zakázky, ale rád by souběžně vyzkoušel i stabilní práci v agentuře
* Někdo, kdo chce změnu oproti korporátu
* Někdo, kdo si chce šáhnout na vývoj pomocí moderních technologií(Django 3, FastAPI)
Na jak dlouho?
* Je možnost pracovat per-project
* Je možnost jednorázové spolupráce - zlepšení našich procesů a architektury projektů na BE
* Je možné spolupracovat dlouhodobě
Co je potřeba umět:
* Python
* Unit testy
* Django
* Django Rest Framework
* REST API
* I18N
Výhodou:
* AWS
* MicroServices
* Gitlab CI
V případě zájmu se mi prosím ozvěte na email(nejlépe s CV): matous@thinkeasy.cz a poté se můžeme domluvit na dalších krocích.
Děkuji,
Matouš Mojžíš, ředitel Think Easy s.r.o.
37 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
5 hodnocení
členem od 6. 11. 2017
Neověřen
A
B
C
D
E
od Antonín Vodička (65 hodnocení)
7. 11. 2022
od Ing. Martin Rašovský (22 hodnocení)
22. 2. 2021

Velmi kvalitní firma s lidským přístupem, zadání bylo projednáno kvalitně a na všechny doplňující otázky mi bylo zodpovězeno. Všechny případné ztěžejní požadavky či vícepráce proplaceny. Matěj konzultoval vždy kdykoliv jsem mu napsal přes chat – opravdu člověk na svém místě!

ikona

Myslím si, že jsme si docela sedli a budu se na vás těšit s další spoluprácí.

od stttanley (1 hodnocení)
14. 8. 2020

spolupráce bez problémů

Další poptávky Více